ПриватБанк «розжене» Android Pay до сотні

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
28.11.2017  10:33

ПриватБанк «розжене» Android Pay до сотні

До кінця року українські користувачі сервісу Android Pay гарантовано отримають кешбек 100 грн, якщо підключать до безконтактного гаманця картки Mastercard ПриватБанку та оплачуватимуть покупки смартфоном. Для цього достатньо зареєструватися на сторінці акції та зробити не менше п’яти купівель за допомогою смартфону.

У листопаді Google і ПриватБанк оголосили про запуск в Україні глобального сервісу Android Pay. Україна стала 15-ю у світі, де Android Pay надає користувачам доступ до безконтактних розрахунків смартфонами, а користувачі понад 20 млн активних карток банку розширили можливості безконтактно оплачувати покупки в мережі безконтактних POS-терміналів.

Android Pay доступний всім власникам Android-смартфонів з операційною системою KitKat 4.4 і вище, що підтримує технологію NFC. Щоб почати користуватися сервісом, потрібно завантажити додаток Android Pay з Google Play і додати в нього дані карток ПриватБанку. У торгових точках користувачі зможуть швидко розраховуватися завантаженими в додаток картками: варто лише розблокувати телефон і прикласти його до безконтактного термінала.

, , , , , , переглядів: 651


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *