ПриватБанк спростив механізм отримання компенсацій за “теплими кредитами”

PodologRivne
10.04.2017

ПриватБанк спростив механізм отримання компенсацій за “теплими кредитами”

Завдяки державній цільовій економічній програмі енергоефективності, що діє в Україні з 2010 року, можна значно зекономити на комунальних витратах. Встановлення нового енергозберігаючого обладнання у власних оселях дозволить зберети бюджети родин та ще отримати компенсацію витрат від держави. Цьогоріч до теплого кредитування в рамках  даної програми долучився і ПриватБанк, який запропонував простий та зручний спосіб придбання обладнання та дієвий механізм отримання відшкодування витрат.

Зокрема з початку квітня рівняни можуть подавати в Приват24 заявки на компенсацію по «теплим кредитам», оформленим у будь-якому роздрібному або Інтернет-магазині через сервіс «Оплата частинами», або на сайті ПриватМаркет. Заявки на компенсацію від клієнтів-фізичних осіб приймаються по «теплим кредитам», оформленим з першого березня цього року.

“Процедура надзвичайно проста. Єдина вимога до магазину – це відповідність представлених в ньому товарів переліку, що підлягає «теплому» кредитуванню, –  відзначає  керівник Напрямку «Оплата частинами» Ольга Загребельна. – А щоб отримати безвідсоткову розстрочку від ПриватБанку, достатньо наявності в магазині POS-терміналу з сервісом «Оплата частинами»“.

Як отримати компенсацію від держави? Заявку на відшкодування до 35% вартості товару клієнт може подати дистанційно, з будь-якого зручного для нього місця, де є Інтернет. Треба зайти у Приват24, далі – перейти до вкладки «Оплата частинами» – «Теплі кредити».

 

 

55 тисяч українських пенсіонерів можуть розраховувати на другу пенсію

 

Далі у формі варто заповнити наступні поля:


– адреса встановлення обладнання;

– наявність субсидії у клієнта.


Потім треба лише прикріпити рахунок-фактуру від магазину, що реалізував товар за сервісом «Оплата частинами», і натиснути кнопку «Продовжити».

 

Щомісяця ПриватБанк за даними заповнених заявок формує реєстри позичальників та надає їх агентству Держенергоефективності. До цих реєстрів потрапляють ті кредити чи розстрочки, що були оформлені для придбання товарів, які відповідають вимогам, перелік яких можна  завантажити тут. Компенсацію держави банк перераховує на кредитну карту клієнта, по якій була оформлена покупка та оформлена “Оплату частинами”.

«Тепле» кредитування з сервісом «Оплата частинами” розповсюджується на основні групи енергозаощадних товарів, таких як радіатори, облікові лічильники, котли, вікна та двері, а також обладнання та матеріали для проведення робіт з утеплення зовнішніх стін, горищ, підвалів. Відсотки державної компенсації різняться – від 20% до 35%, але її сума не може перевищувати 14 000 гривень за одним кредитним договором.

ПриватБанк зробив нове «обличчя» терміналам самообслуговування

Ознайомитись з детальним переліком товарів та послуг, частину витрат на які громадянину компенсує держава, а також дізнатись про відсотки компенсацій можна у відповідній Постанові КабМіну.

Важливо пам’ятати, що компенсація надається державою, лише у випадку, коли товар або послуга потрапляє під програму “Теплі кредити” та дотримані усі умови відшкодування. Для прикладу, якщо не була подана заявка на відшкодування чи клієнт вже скористався програмою у поточному бюджетному році в іншому банку – компенсація не надаватиметься.

Також нагадаємо, у ПриватБанку рівняни мають змогу оформити «теплий кредит» строком до 24 місяців без будь-яких переплат. Максимальма сума позики становить 50 тис. грн. Дізнатись максимальну суму, на яку можна придбати товар через сервіс «Оплата частинами», клієнт може за лічені секунди. Для цього достатньо одного СМС на номер 10060 зі словом chast.

, , переглядів: 2 452


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *