ПриватБанк став партнером OLEROM FORUM 1

квиток на автобус
Щасливе
21.09.2017  12:23

ПриватБанк став фінансовим партнером одного з найбільш надихаючих бізнес-форумів України та запропонував своїм клієнтам-підприємцям можливість пільгової участі в OLEROM FORUM 1. Як повідомили в банку, придбати квитки зі спеціальною знижкою 10% для клієнтів ПриватБанку можна за посиланням у додатку Privat24.

«OLEROM FORUM 1, безцінний досвід успішних світових бізнесменів та атмосфера інновацій – саме те, що потрібно клієнтам нашої програми розвитку малого бізнеcу та підприємництва», – говорить керівник напрямку «Малий і Середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв.

Цього року зі сцени OLEROM FORUM 1 виступлять акули світового бізнесу: Стів Возняк (засновник Apple), Маршалл Голдсміт (бізнес-коуч провідних компаній світу, автор десятків бестселерів), Чарльз Адлер (засновник Kickstarter), Ілля Лаурс (засновник інтернет-магазину додатків GetJar і венчурного фонду Nextury Ventures), Адам Чеєр (співзасновник і віце-інженер Siri Inc., співзасновник і віце-президент Viv Labs).

Наприкінці 2016 року ПриватБанк започаткував в Україні першу загальнодержавну програму підтримки малого бізнесу та підприємництва «КУБ». На сьогодні за допомогою програми «КУБ» підприємці отримали на розвиток бізнесу понад 1 мільярд гривень та створили більше 240 тисяч нових робочих місць.

«КУБ» дає можливість будь-якому підприємцю або юридичній особі (окрім державних і комунальних підприємств) отримати фінансування для розвитку власної справи. Щоб отримати фінансування, заповніть заявку на сайті проекту https://kub.pb.ua/get-credit

, , , , , , , , переглядів: 1 377


На правах реклами


Один коментар
  1. нажаль з цього ничего не вийде бо це україна )

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *