ПриватБанк відшкодує пенсіонерам частину оплачених комунальних платежів

Щасливе
27.08.2018  11:46

  До 31 жовтня 2018 ПриватБанк проводить акцію “Тримай п’ять” для пенсіонерів, які постійно сплачують комунальні послуги в касах. Банк буде повертати 5 грн за кожен комунальний платіж, здійснений пенсіонером самостійно – у Приват24 або за допомогою послуги “Регулярний платіж”.

   Пенсіонери ПриватБанку, які постійно сплачують комунальні послуги в касі банку, за кожен самостійний платіж в Приват24 отримуватимуть по 5 гривень. Cashback (повернення частини витрачених коштів) виплачується щомісяця на пенсійну картку клієнта не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітним.

   Щоб взяти участь в акції, пенсіонеру необхідно звернутись за консультацією до спеціаліста у відділенні та разом з ним навчитися здійснювати оплату комунальних послуг в Приват24.

   “Найчастіше пенсіонери звертаються до відділень банку за перевипуском карти або оплачують комунальні послуги. Ми хочемо навчити клієнтів пенсійного віку не боятися нових технологій: оплачувати комунальні послуги, поповнювати рахунок мобільного телефону, дивитися виписки за своїми картками, не виходячи з дому. Всі квитанції приходять на електронну адресу, їх можна зберігати в електронному вигляді або роздрукувати в терміналі самообслуговування, – розповіла керівник напрямку по роботі з пенсійними рахунками Тетяна Бурцева. – Використання послуг дистанційного обслуговування забезпечує зручність і економію часу, так як для здійснення операцій не потрібно їхати до відділення банку, втрачати час на дорогу і черги”.

   Оформлення пенсійної картки та обслуговування в ПриватБанку безкоштовне. Клієнти, які довіряють виплату пенсії ПриватБанку, отримують унікальні сервіси. Це і миттєве зарахування пенсії на картку, і можливість отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків на залишок на карті та оплата комунальних платежів з пенсійної картки без комісій. При розрахунках карткою в торговельних точках і аптеках пенсіонери отримують знижки й бонуси в мережі партнерів банку “Бонус Плюс”.

   Оформити пенсійну картку ПриватБанку можна протягом 15 хвилин у будь-якому відділенні банку. Співробітники банку самостійно оформлять необхідні документи в Пенсійному фонді.

Більш ніж 80 тисяч пенсіонерів на Рівненщині користуються пенсійними картками ПриватБанку. Банк, як найбільш інноваційний банк України, допомагатиме і надалі людям похилого віку освоювати передові банківські технології. Сьогодні ПриватБанку довіряють нарахування пенсії понад 3 млн клієнтів по всій Україні.

 

, , , переглядів: 1 126


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *