ПриватБанк випустив 1 000-ну картку World Black Edition Mastercard

Провидиця
Щасливе
31.10.2017  15:58

У київській філії ПриватБанку «Розрахунковий Центр» привітали тисячного клієнта World Black Edition.

Ним став власник міжнародного автомобільного бізнесу Дмитро Щербаков.

До ювілейної картки він отримав подарунковий сертифікат на авіапереліт номіналом 10 000 гривень та 10 000 балів у програмі винагород Mastercard Rewards.

Разом із родиною Дмитро нещодавно переїхав до України й одразу став клієнтом ПриватБанку.

«За тиждень планував робочу поїздку до США, тож сертифікат одразу стане в пригоді, – говорить Дмитро. – Відрядження – необхідна складова частина мого бізнесу. Новий сервіс дозволить мені зекономити час на організації поїздки, а подарунковий сертифікат – збереже фінанси».

Нагадаємо, у вересні цього року ПриватБанк та Mastercard презентували преміальну картку World Black Edition для тих, хто багато подорожує. Пакет послуг нової преміальної картки включає особливі привілеї: від безкоштовного входу до бізнес-лаунджів Mastercard до цілодобового туристичного консьєрж-сервісу.

Серед додаткових послуг: медичне страхування під час перебування за кордоном за особливими умовами, візова підтримка та підбір турів, англомовна підтримка за кордоном, організація трансферів, шопінг-турів, екскурсій та послуги цілодобового персонального банкінгу.

Також клієнти мають доступ до Дисконтного клубу ПриватБанку та до програми винагород Mastercard Rewards: за кожну купівлю карткою за кордоном автоматично нараховуються бали, які можна обміняти на винагороди – різноманітні товари та послуги.

Оформити картку World Black Edition Mastercard можна в будь-якому VIP-центрі ПриватБанку в Україні.

, , , , , , , переглядів: 1 207Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *