ПриватБанк визнали «Галузевим проривом року» у сфері GR

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
04.04.2018  10:03

29 березня в готелі Fairmont відбулася церемонія нагородження фіналістів та переможців Премії «Кращий GR-фахівець року». Одним із переможців став ПриватБанк, отримавши відзнаку в номінації «Галузевий прорив року».

Українська Асоціація професіоналів у сфері GR і лобістів організувала премію, аби відзначити фахівців і компанії, що розвивають у державі галузь Government Relations. Мета заходу – не лише нагородження найкращих представників сфери, але й налагодження партнерства між бізнес-об’єднаннями, громадськими організаціями та владними структурами, їхній вплив на формування державної політики.

До когорти найкращих увійшов і ПриватБанк. GR-директор ПриватБанку Юрій Гусєв отримав перемогу в номінації «Галузевий прорив року».

«ПриватБанк удостоївся такої нагороди за активну позицію та ініціювання програми державної підтримки агропромислового комплексу через державні банки. Фінансова установа видала найбільше – понад половину загальної суми – компенсацій аграріям за закуплену вітчизняну техніку в 2017 році», – розповів Юрій Гусєв.

, , , , переглядів: 854Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *