ПриватБанк запропонував рівнянам сучасну модель запровадження Електронного квитка

квиток на автобус
Щасливе
11.07.2018  19:12

   11 липня в рамках ініційованого місцевою владою Форуму “Впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті м.Рівного” ПриватБанк представив концептуальні напрацювання в напрямку “SMART CITIES”.

Фахівці ПриватБанку, маючи багатолітній досвід в провадженні культури та технологій оплати для клієнтів, розповіли про можливість інтегрувати рішення торгового еквайрінгу в систему оплати проїзду міського транспорту.

   Комплесні напрацювання, які успішно апробовані в українських містах, передбачають рішення для міського транспорту з використанням валідаторів різної модифікації залежно від потреб перевізника, оплату за допомогою QR-коду, оплату в транспорті по геоданим (в мобільному додатку Приват24 по GPS трекерам), облік пільгових категорій та прозору та зрозумілу систему обліку проведених операції.

 

   Перевагами запровадження для міста є ряд суттєвих плюсів, зокрема система “” від ПриватБанку не прив’язує пасажира до додаткової картки – до сплати приймається платіжна картка будь-якого банку України та світу. Також використовується існуюча інфраструктура платіжних карток – не потрібні істотні інвестиції для створення нової системи, і головне – немає необхідності істотних інвестицій у спеціалізоване ПЗ.

   Враховуючи сучасні тенденції розвитку мобільних сервісів, комплексна система “Е-квитка” дає розширенні можливості для пасажирів, щодо використання для оплати проїзду не тільки банківських карток, а й мобільних додатків (Приват24, AndroidPay, ApplePay) та пристроїв з підтримкою NFS.

   Серед останніх напрацювань – фахівцями ПриватБанку спільно з компанією PAX Technology Ltd у 2018 році розроблено нове технічне рішення на основі моделі терміналу PAX QR55, яке дозволяє розрахуватись за проїзд безконтактно або за допомогою QR-коду з екрану валідатору або з іншого носія (паперовий чи з додатку смартфону).

   ПриватБанк –  лідер ринку із запровадження ІТ-технології миттєвої безконтактної оплати платежів за допомогою QR-кодів і мобільного додатка Privat24, в тому числі і для оплати у міському транспорті.

   Перевагами цієї технології є зручна оплата разового проїзду через смартфон, можливість оформити електронний проїзний у смартфоні, можливість оплати карткою будь-якого банку та  сумісність з будь-якою системою оплати проїзду.

   Слід зазначити, що дана технологія безкоштовна для впровадження в місті та служить інструментом популяризації міського транспорту для молоді та туристів, що звикли користуватись смартфонами.

   “Наголошуємо, що для впровадження цієї технології місту не потрібні жодні витрати на додаткове обладнання, – розповідає директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Войтенко. – ПриватБанк бере на себе витрати з виготовлення, розміщення стікерів з QR-кодом та проведення навчань контролерів. Крім того, користуватись такою технологією зможуть і клієнти-власники карток інших банків. Потрібно лише встановити Приват24 на смартфон і додати туди картку іншого банку.  Банківська комісія за використання QR-коду відсутня, пасажири оплачують тільки вартість квитка. Електронний квиток не витісняє інші способи оплати за проїзд, а додає зручності прихильникам технологій і безготівкових розрахунків. Паралельно можуть діяти е-картка чи стандартний квиток”.

   QR-код надає перевізникам змогу здійснювати повний контроль за кількістю пасажирів, категоріями (пільговики чи ні), якістю обслуговування на маршруті (отримали можливість зворотнього зв’язку з пасажирами через SMS-опитування)

   Нагадуємо, спробувати технологію безконтактної оплати за проїзд в дії вже змогли мешканці 12 міст України – Львів, Херсон, Дніпро, Івано-Франківськ, Чернігів, Конотоп, Біла Церква, Суми, Запоріжжя, Хмельницький, Черкаси та Олександрія. З початку 2018 року електронними квитками в міському транспорті за технологією QR-кодів оплатили поїздки понад 435 тисяч українців.

, , , переглядів: 1 009


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *