ПриватБанк запрошує дітей на цікаві екскурсії

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
14.04.2017  13:05

ПриватБанк запрошує дітей на цікаві екскурсії

Всеукраїнська школа фінансової грамотності для дітей ЮніорБанк запрошує школярів на цікаві екскурсії до будь-якого відділення ПриватБанку на Рівненщині. Нові знання, враження, знайомства та величезна порція цікавої, корисної та нової інформації обов’язково стане учням в нагоді. Зокрема  в березні така ескурсія була проведена для учнів Рівненської школи №9, З-А класу, котрі відвідали відділення “На Грушевського”.

В Україні може з’явитися більше свят, але менше вихідних

“Діти часто приходять до нас на екскурсії в ПриватБанк. Коли їх запитуємо на початку про те, чи хочуть працювати в банку, то один або два школярі піднімають руки, а от після екскурсії бажаючих вже значно більше. Сучасний банк – це потужна інноваційна система, і школярі, переступивши її поріг, дізнаються багато практичних речей для себе та своєї родини. Вони спостерігають за роботою працівників різних банківських професій, мають гарну можливість із ними поспілкуватись”, – розповідає керівник напрямку ЮніорБанку Північно – Західного РУ ПриватБанку Наталія Лукасюк.

приватбанк

Головне, що учні пізнають банк, так би мовити, зсередини. Вони розуміють, що робота в банку – це освоєння інноваційних технологій, колосальний досвід спілкування з клієнтами, поведінки в проблемних ситуаціях, оволодіння навиками продажу банківських послуг.

Додому діти, як правило, приходять із новими знаннями та прагнуть ними поділитися з батьками. Підказують рідним, як можна оплачувати комуналку без комісії, а головне, як, навіть не виходячи з дому, на дивані, за допомогою сучасного інтернет-банкінгу Приват24 здійснювати різні платежі, перекази та купувати квитки, товари і замовляти різні послуги, навіть – таксі додому. Діти, як правило, швидше засвоюють нову інформацію та активно нею діляться з однолітками або близькими людьми.

“Майже всі учні школи мають картки Юніора. Тому роз’яснюємо їм, як правильно користуватися картковим рахунком, як подивитися, наприклад, баланс у терміналі, як дізнатися стан бонусного рахунку, як користуватися банкоматом, як за допомогою інтернет-банку Приват24 можна здійснювати банківські операції, зекономивши при цьому свій час і гроші. Акцентуємо увагу на правилах, що допоможуть їм вберегти себе від шахрайських дій”, – додає керівник напрямку ЮніорБанку Північно – Західного РУ ПриватБанку Наталія Лукасюк.

В Україні почнуть працювати приватні детективи

Довідка: освітня програма ЮніорБанк стартувала в Україні у 2009 році. Насьогодні ЮніорБанк працює в Україні та об’єднує понад 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк надає можливість не лише безплатного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів. Заняття в БізнесШколі доступні будь-якій дитині шкільного віку та головне – безплатні. Щоб стати учасником програми, достатньо подати заявку на сайті juniorbank.com.ua.

, переглядів: 1 062
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *