ПриватБанк запустив онлайн-сервіс миттєвого кредитування фізичних осіб

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
30.03.2018  13:59

ПриватБанк запустив новий онлайн-сервіс миттєвого кредитування фізичних осіб credit.privatbank.ua. За його допомогою оформити кредит на будь-які потреби можна просто на сайті, строк такого кредитування становитиме до 24 місяців, а максимальна сума кредиту – 50 тис. грн.

«Головне завдання нашого нового сервісу – дати можливість кожному клієнту в разі необхідності отримати кредит за лічені хвилини, без відвідання банківського відділення та оформлення паперових документів, – говорить керівник напрямку обслуговування торгових підприємств ПриватБанку Євген Васильцов. – Сьогодні в більшості торгових точок наш банк забезпечує можливість купувати все що завгодно в розстрочку, але якщо без готівки ніяк не обійтися, миттєвий онлайн-кредит допоможе отримати гроші в будь-якому місці та в будь-який час».

Для оформлення онлайн-кредиту знадобиться мобільний телефон і картка ПриватБанку. Процедура отримання грошей включає в себе вибір суми та строку кредиту, потім потрібно зазначити банківську картку для зарахування коштів і підтвердити згоду з умовами надання послуги та графіком погашення. Гроші буде перераховано на картку протягом 20 хвилин. У банку зазначають, що погасити такий кредит можна достроково без додаткових комісій.

, , , , , переглядів: 1 045



Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *