ПриватБанк збільшить мережу платіжних терміналів на 20% за допомогою платіжних сервісів «Веріфон»

Щасливе
03.05.2017  16:55

ПриватБанк збільшить мережу платіжних терміналів на 20% за допомогою платіжних сервісів «Веріфон»

ПриватБанк планує розширити власну мережу приймання безготівкових карткових платежів на 20% у 2017 році. «Веріфон» (NYSE: PAY) було обрано як постачальника платіжних рішень і супутніх послуг для ПриватБанку, що є найбільшим банком-еквайрером в Україні. У рамках 3-річної угоди «Веріфон» надасть для торговців ПриватБанку платіжне рішення на базі POS-терміналів, що дозволить ПриватБанку сконцентруватися на наданні фінансових послуг для понад 120 тис. таких торговців. До вересня 2017 року буде встановлено близько 20 тис. терміналів Verifone Vx520.

ПриватБанк збільшив суму кредитування за програмою «Теплі кредити» для ОСББ/ЖБК

«Наше партнерство з «Веріфон» зіграє істотну роль у розвитку безготівкових транзакцій #cashless у регіоні. Ми впроваджуємо сучасні платіжні рішення, що підійдуть навіть для власників малого бізнесу, надаючи можливість оплати як традиційними платіжними картками, так і безконтактними картками або смартфонами. Комплексне рішення також знижує складність самостійного запуску платіжних сервісів для наших торговців, – зазначив Євген Васильцов, керівник напрямку ПриватБанку з роботи з торговельними організаціями. – Бізнес-модель «Платежі-як-Сервіс» (Payment-as-a-service) є досить привабливою як для нас, так і для багатьох банків-еквайрерів у Східній Європі».

 

термінал

 

«Веріфон» разом з компанією Servus Systems Integration Ltd., що є локальним партнером, буде для ПриватБанку єдиним постачальником платіжного сервісу, надаючи програмне забезпечення, гарантію та логістику. Угода дозволяє ПриватБанку гнучко використовувати платіжні рішення на базі щомісячних платежів, що дає можливість уникнути істотних витрат на закупівлю, амортизацію та керування POS-терміналами.

За даними галузевих досліджень, українська економіка все ще ґрунтується на готівкових розрахунках. При цьому населення все активніше користується зручністю платіжних карток, чому сприяють провідні банки країни.

«Це перший такий проект «Веріфон» у регіоні, і ми раді підтримати розвиток найбільшої мережі приймання безготівкових оплат в країні, – зазначив Онур Алтинбаш, віце-президент, генеральний директор Веріфон Туреччина, Східна Європа та СНД. – ПриватБанк сфокусується на наданні фінансових послуг, а «Веріфон» забезпечить розгортання та підтримку платіжних сервісів і послуг безпосередньо для торгових партнерів банку».

У мережі ПриватБанку працює 130 тис. POS-терміналів, з них понад 80 тис. із можливістю приймання безконтактних платежів. За даними ПриватБанку, сьогодні кількість POS-терміналів на тисячу населення в Україні в 2,3 разу менша, ніж у Польщі, у 7 разів – ніж у Туреччині та майже в 10 разів – ніж у США.

Про «Веріфон»

Веріфон трансформує щоденні транзакції в можливості для об’єднаної комерції. Ми з’єднуємо платіжні пристрої з хмарними технологіями та створюємо нове покоління цифрової взаємодії між продавцями та покупцями. Ми будуємо це на 35-річному досвіді бездоганної безпеки та на платформі більше 30 мільйонів терміналів і пристроїв, що використовуються в усьому світі. Наші співробітники відомі як довірені експерти, які працюють з нашими клієнтами та партнерами, допомагаючи вирішувати найбільш складні платіжні виклики. У нас є клієнти та партнери в 150 країнах, серед яких всесвітньо відомі торгові марки, фінансові організації та платіжні компанії.

, , переглядів: 951

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *