ПриватБанку підтвердили вищий національний кредитний рейтинг uaАA

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
05.07.2017  20:51

ПриватБанку підтвердили вищий національний кредитний рейтинг uaАA

За даними рейтингової агенції «Стандарт-Рейтинг», ПриватБанк характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками. 

Рейтинговий комітет РА «Стандарт-Рейтинг» повідомив про оновлення ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» довгострокового кредитного рейтингу на рівні uaАА. Банк з рейтингом uaAA характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками. Короткостроковий кредитний рейтинг ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» за національною шкалою агентства підтверджено на рівні uaK1. Рейтинг депозитів ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» підтверджено на найвищому рівні – ua.1.

Як зазначається в повідомленні «Стандарт-Рейтинг», рішення про оновлення рейтингів ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» ухвалено відповідно до результатів аналізу підсумків роботи банку за 2016 рік, які підтверджено незалежним аудитором банку, та попередніх результатів роботи банку за перший квартал 2017 року, що опубліковані НБУ, а також даних статистичної звітності за січень – квітень 2017 року.

Оцінивши забезпеченість ПриватБанку власним капіталом, агентство вважає, що участь держави у капіталі ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» забезпечує основу для стабільного функціонування банківської системи. Стратегічну роль ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» для держави підтверджують факти докапіталізації банку на 107 млрд грн у грудні 2016 року та на 9,8 млрд грн у лютому 2017 року. Також анонсована докапіталізація, що підтверджена Мінфіном, влітку 2017 року на 38,5 млрд грн.

На думку «Стандарт-Рейтинг», ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» добре забезпечений ліквідністю, має високий рівень зовнішньої підтримки від акціонера в особі держави, його діяльність у першому кварталі 2017 року була, за попередніми даними, прибутковою, менеджмент банку досяг значного зниження процентних витрат і перевищення процентних доходів над витратами.

, , , , переглядів: 805Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *