Привіт з минулого: заклади Рівного, які стали спогадом

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
16.01.2018  12:05

Привіт з минулого: заклади Рівного, які стали спогадом

Заклади рідного міста бережуть історію кожного відвідувача.Пропонуємо вашій увазії 10 закладів, які вже не працюють, однак лишили свій слід у нашому житті. 

Ресторан “Фараон”  — елітний заклад, де святкували дні народження гості із хорошим достатком. Оригінальний дизайн інтер’єру, витриманий в “єгипетському” стилі. Статуї фараонів пам’ятають усі відвідувачі і досі. Зараз на цьому місці розташована піцерія “Егоїста”.

Адреса: проспект Миру, 19

 Кафе “Kaffein” знаходився у затишному місці у районі Покровського собору. І від центру неподалік, але і без зайвої метушні. Певної тематики заклад не мав — сучасний інтер’єр, модні кольори, роботи рівненських фотомитців на стінах, загалом мінімалізм.  Зараз на цьому місці магазинчик з літнім майданчиком, пропонують на розлив пиво, можна випити кави.

Адреса: вул. Соборна, 1а

Гриль-бар “Оболонь”  — з претензією на ресторанчик: плетені меблі з ротанга, великий акваріум, солідні гості. Зараз тут знаходиться популярний гастропаб “Father”.

Адреса: вул. С. Бандери, 24а

 Адреса: Кафе “Шиzа”  — тематика псих. лікарні витримана, як в інтер’єрі, так і в назві страв. Молодіжний варіант, для тих, хто хоче чогось новенького. Зараз на цьому місці кафе “RED”.

Адреса: вул. Драгоманова 1.

 Ресторан “Асторія” — один із перших фешенебельних ресторанів Рівного початку 2000-х років. Повечеряти тут міг не кожен, та й в джинсах не заскочиш. Однак, для важливих подій і побачень — саме те. Зараз на цьому місці відкривається суші-хаус “Мацурі”.

Адреса: вул. Соборна 10а

Кафе “Chill out” — регулярно проводилися міні-дискотеки, можна було “запалювати” під місцевих діджеїв або ж просто насолоджуватися музикою за смачною вечерею. А офіціанток Олю, Надю і “високу блондинку” завсідники закладу пам’ятають і досі:) Зараз на цьому місці лаунж-бар “Soho room”.

Адреса: вул. В. Чорновола, 10

Арт-кафе “Сальвадор Далі” — тут  часто проводилися фотовиставки, концерти, тематичні вечірки. Рівненська богема насолоджувалася спілкуванням у напівтемному підвалі кафе.

Адреса: вул. Гетьмана Полуботка, 4

Джерело

, , , , , , , , , переглядів: 2 269
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *