Про фінанси – весело: школярів запрошують до Бізнес-школи ЮніорБанку

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
13.09.2017  14:40

Про фінанси – весело: школярів запрошують до Бізнес-школи ЮніорБанку

Починається навчальний рік, а отже, для школярів часу на розваги стає менше, а на навчання – більше. Як поєднати приємне з корисним, знають тренери ЮніорБанку.

Навчання і розвиток дітей давно вже вийшли за межі шкільних кабінетів і парт. Батьки, бажаючи для своїх чад корисних і цікавих знань, шукають тематичні дитячі клуби, гуртки та курси. Звісно ж, головний критерій вибору – практична цінність отриманих знань і цікавий формат подачі інформації.

Веселе навчання, корисні знання і приємна атмосфера – все це пропонує Школа фінансового успіху від ЮніорБанку. Це унікальний освітній проект. У Бізнес-школі немає одноманітних уроків, підручників і конспектів, зате є практичні знання і навички, захопливі заняття в ігровій формі та веселий навчальний процес. Дітей віком від 6 до 17 років вчать основам фінансової грамотності, банківській справі, азам підприємництва і навіть ораторському мистецтву – усьому, що може стати в пригоді майбутнім бізнесменам.

Бізнес-школа відбувається чотири рази на рік. Заняття проходять у трьох вікових групах: Kids (6-10 років), Start (11-13 років), Teens (14-17 років). А завершується програма презентацією власних стартапів випускників.

Навчання – цілком безкоштовне. У Рівному заняття проходитимуть за адресою: м.Рівне, вул.Грушевського 42А. Все, що потрібно для участі, – оформити Картку Юніора та зареєструватися на сайті ЮніорБанку чи в будь-якому відділенні ПриватБанку.

Унікальна пластикова карта Юніора, яка випускається за згодою і під контролем батьків, дає можливість користуватися банківськими послугами. З Карткою ЮНІОРА дитина може:

– відвідувати захопливі навчальні заходи – бізнес-квести, екскурсії в банк, тренінги у Бізнес-Школі;

– отримувати бонуси в разі оплати товарів у магазинах – партнерах програми лояльності «Бонус Плюс»;

– брати участь у змаганнях, конкурсах та акціях, організованих ЮніорБанком спільно з MasterCard.

Освітня програма «ЮніорБанк» – стартувала в 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні та Латвії, об’єднуючи понад 500 000 школярів. У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.

Більше цікавої інформації – на сайті https://juniorbank.com.ua/ та у соціальній мережіhttps://www.facebook.com/uniorbankua/?ref=br_rs.

, , , , переглядів: 876


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *