Про лідерство та бізнес: Рівнянки поділилися секретами успіху

Щасливе
13.10.2017  15:47

В рамках проекту “Розвиток жіночого підприємництва. Жіноче лідерство” вчора, 12 жовтня, в Рівному відбувся Форум, на якому обговорювалась роль жінок в місцевому економічному розвитку.

Гостями заходу стали успішні бізнес-леді Дарія Лосєва, Марія Бей, Юлія Шигорева та Леся Савчук, які ділились власним досвідом успіху своєї справи та давали поради жінкам про розвиток в собі лідерських та бізнесових якостей, про зміну власної реальності, особисті цінності та роботу з командою.

Всі заходи підготовлено в рамках реалізації гендерної ініціативи «Розвиток жіночого підприємництва. Жіноче лідерство. Подолання гендерної нерівності серед керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців м.Рівне шляхом залучення жінок у місцевий економічний розвиток». Реалізація ініціативи стала можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримала спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ). Зміст заходів є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.

Організатори Агенція сталого розвитку міста та Платформа взаємодій «Простір» дякують всім відвідувачам та учасникам за активну участь в проекті, а також партнерам проекту Lviv Business School (LvBS)Anna PetrovaВіктор НогачевськийРуслан КамінськийТарас ТиракПавло Алексєвич (Pavlo Aleksievych)Dariya LosevaMaria BeiЮлія Шигорева, Леся Савчук.

 

, , , , , , , , , , , , переглядів: 1 764


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *