Програма “КУБ” допомагає впроваджувати енергоощадні технології на Рівненщині

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
03.07.2017  10:05

Програма “КУБ” допомагає впроваджувати енергоощадні технології на Рівненщині

У Рівному та в області з кожним роком прикладів успішної діяльності енергоефективних проектів стає більше, і все більше споживачів прагнуть економити. ТОВ інженерна компанія “Інкомсистем” працює на ринку з 2011 року – компанія займалась переважно автоматизацією технологічних процесів та розробкою програмного забезпечення для технологічних ліній. А з 2014 року почали розвиватись у напрямку енергоефективності.

Зараз “Інкомсистем” пропонує повний комплекс послуг з проектування і монтажу, капітального ремонту систем опалення, водопостачання, водовідведення, модульних котелень, комбінованих систем опалення та систем автоматичного регулювання теплоспоживання. У компанії працюють як інженерна, так і робоча групи, тому тут роблять все – від проекту і до здачі в експлуатацію.

– Якщо середній тариф по місту становить за минулий опалювальний сезон приблизно 25 грн/м², то там, де наша компанія поставила лічильники з автоматикою, середня вартість опалення становила приблизно 18 грн/м². Це при тому, що температура у приміщенні стабільно 20-21 градус. Якщо в когось тепліше, а в когось холодніше – це вже залежить від розбалансованості системи опалення, – розповів керівник і засновник ТОВ “Інкомсистем” Юрій БУРАТЧУК.

 

Юрій Буратчук

 

Один із проектів, яким займалася у Рівному компанія, – балансування системи опалення по стояках у багатоквартирному будинку. Як розповів пан Юрій, на вул.Фабричній, 4а мешканці створили ОСББ та вирішили позбутися проблеми, з якою стикалися кожного опалювального сезону – по стояках була різна температура:

– Дуже часто таке буває, що в одних квартирах так спекотно, що люди змушені відкривати вікна, а в інших – догріватися електроприладами. Ми встановили балансувальні клапани на кожний стояк і відрегулювали таким чином, що температура тепер стабільно однакова як у першому, так і в останньому під’їзді. Я вважаю, що встановлення лічильників з автоматичним регулюванням теплоспоживання – це не панацея, і щоб дійсно економити, потрібно ще додатково звертати увагу на балансування систем опалення.

На сьогоднішній день інженерна компанія перша, хто пропонує комбіновані системи опалення для юридичних осіб, що використовують тепло від теплопостачальних організацій. Електрокотли, які ставить “Інкомсистем”, у нічний час автоматично вмикаються у систему теплопостачання. Економія для юридичних осіб вражаюча – якщо організація поставить такий котел на 100кВт, то за весь опалювальний сезон можна зекономити до 100 000 гривень.

– Ми займаємось проектами як у Рівному, так і в області, також надаємо консультації в інших областях. Ми постійно ростемо і розвиваємось, проте, щоб почати робити більше замовлень, нам потрібно більше оборотних коштів, – розповідає Юрій Буратчук.

“Інкомсистем” давно вже є клієнтом “ПриватБанку” та програмою кредитування “КУБ” (Країна успішного бізнесу) користуються вже вдруге. Майже рік тому вони отримали кредит за програмою для поповнення оборотних коштів, створення нових робочих місць та на закупівлю нового обладнання, яке було необхідним для реалізації проектів, розповідає засновник та керівник “Інкомсистем”.

 

 

– Я постійно шукаю кредити, хоч і вони мають великі відсотки, проте без них ніяк. Ми намагаємось рости, збільшувати обсяги та наймати нових працівників. Щоб займатися більшою кількістю проектів, нам потрібно більше обігових коштів. Ось у червні ми закінчуємо роботу над двома об’єктами і вже скоро зможемо погасити другий кредит по програмі “КУБ”, а потім плануємо скористатись програмою втретє і брати ще більшу суму. Чим більше у нас обігових коштів, тим більший об’єм роботи можна виконати і більшу кількість енергозберігаючого обладнання можна встановити.

Якщо порівнювати кредити по програмі “КУБ” з кредитами, які видають кредитні спілки, то це небо і земля. Адже деякі зі спілок дають кредити і під 70% річних, а ось по “КУБу” це лише 2% на місяць, –  зазначає Юрій Буратчук.

 

 

За рік роботи програми “Країна успішного бізнесу” (“КУБ”) ПриватБанк видав вітчизняним підприємцям понад 9 000 позик на розвиток власної справи. Як повідомили в банку, позичальники програми “КУБ” уже створили понад 151 000 нових робочих місць. До кінця 2017 року банк планує направити на підтримку малого бізнесу понад 5 млрд грн. Детальна інформація про проект КУБ та можливість заповнити заявку для отримання фінансування – за посиланням: kub.pb.ua/get-credit.

, , , , , переглядів: 1 005


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *