Програма КУБ вже рік допомагає створювати робочі місця на Рівненщині

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
11.04.2017  12:06

Програма КУБ вже рік допомагає створювати робочі місця на Рівненщині

В квітні 2017 року програмі КУБ (Країна успішного бізнесу) виповнився рік. Завдяки проекту малий бізнес отримав можливість залучати кошти для розвитку.  За рік гроші на розвиток отримали 230 малих підприємств Рівненщини.

Власники магазинів і кафе, підприємств сфери послуг, готельного бізнесу та виробництва отримали фінансування на розвиток бізнесу. Зокрема на Рівненщині вцілому профінансовано проектів на суму понад 30 млн. грн.

ПриватБанк спростив механізм отримання компенсацій за “теплими кредитами”

“Маю власне виробництво меблів для сфери краси. Не так давно попит на наші товари виріс й за межами України. –ділиться досвідом приватний підприємець з Рівного Іван Левшунов. – Це підштовхнуло нас до думки, що час розширювати виробництво. Саме тому ми вирішили звернутися до фінансування за програмою «КУБ». Отримане  фінансування дозволить створити нові виробничі потужності, збільшити обсяги виробництва продукції та створити шість нових робочих місць. Це зможе задовольнити попит на нових ринках збуту та значно примножити прибутки”.

“Програма «КУБ» є одним із пріоритетних напрямків роботи банку, тим більше, враховуючи його державний статус, має амбіційну соціальну місію – розвиток економіки країни шляхом створення нових робочих місць у малому бізнесі. – розповідає директор Північно-Західного РУ Юрій Войтенко. – Розвиваючи проект в цьому році ПриватБанк запустив нову, адаптовану під потреби клієнтів малого та середнього агробізнесу програму  – «АгроКУБ». Вона дозволяє отримати фінансування за найбільш прийнятними умовами, зокрема платність за кредитом знижено до 2% на місяць, також збільшено суму можливого фінансування до 500 000 грн. та з можливістю кредитних канікул для клієнтів агросектору”.

КУБ

Також у рамках програми передбачено та проводяться на постійній основі навчальні форуми і семінари у найбільших регіонах України. Програма підтримки малого бізнесу разом із необхідними реформами, проведеними в співпраці з Національним банком України та МВФ, допоможе дати поштовх розвитку української економіки та вирішенню проблеми зростаючого безробіття.

За рік роботи програми «Країна успішного бізнесу» («КУБ») ПриватБанк видав вітчизняним підприємцям понад 9 000 позик на розвиток власної справи. Як повідомили в банку, позичальники програми «КУБ» уже створили понад 151 000 нових робочих місць. До кінця 2017 року банк планує направити на підтримку малого бізнесу понад 5 млрд грн.

Детальна інформація про проект КУБ та можливість заповнити заявку для отримання фінансування за посиланням: https://kub.pb.ua/get-credit/.

, переглядів: 983Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *