Програма мікрофінансування для малого бізнесу успішно працює на Рівненщині

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
22.09.2017  10:05

Програма мікрофінансування для малого бізнесу успішно працює на Рівненщині

Вже 50 млн грн надано підприємцям Рівненщини, власникам магазинів і кафе, підприємств сфери послуг та фермерських господарств в рамках проекту фінансування на розвиток бізнесу «Країна Успішного Бізнесу» («КУБ»).

Нагадаємо, що в лютому ПриватБанк запропонував клієнтам агробізнесу нові умови кредитування за програмою «АгроКУБ»: зменшив комісію до 2%, збільшив суму кредиту до 500 000 грн та оголосив кредитні канікули малому агробізнесу. Кредитом можуть скористатися як юридичні особи, так і приватні підприємці.

З нагоди Дня підприємця ПриватБанк увесь вересень оформлятиме підприємцям платіжні картки«Ключ до рахунку» або корпоративні картки класу World зі знижкою 50%. Для оформлення пільгової картки підприємцю потрібно зазначити промокод inkubator. Окрім того, до кінця вересня клієнти-підприємці отримають гарний шанс виграти новий iPhone або Power Bank.

Підприємці, які з 1 до 30 вересня відкриють собі картку «Ключ до рахунку» або корпоративну картку World чи оформлять кредит за програмою «КУБ», автоматично стануть учасниками розіграшу iPhone 7 або Power Bank від платіжної системи Masterсard. Результати розіграшу буде опубліковано на сайті promos.pb.ua

З початку 2017 року ПриватБанк у рамках проекту «Країна успішного бізнесу» профінансував підприємців на суму понад 1 млрд грн. На сьогодні завдяки «КУБу» вже створено 207 тисяч нових робочих місць, а ініційовані банком компенсації з місцевих бюджетів за кредитами «КУБ» підтримала влада вже 9 міст України.  Програма «КУБ» дає можливість будь-якому підприємцю або юридичній особі (крім державних і комунальних підприємств) отримати фінансування для розвитку власної справи. Щоб отримати фінансування, необхідно заповнити заявку на сайті проекту https://kub.pb.ua/get-credit.

, , , , , , переглядів: 844


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *