Програми інвестиційного кредитування відкривають нові можливості розвитку підприємців Рівненщини

Щасливе
13.04.2018  15:10

Сонячно не тільки за вікном. Прогнози «погоди» для малого й середнього бізнесу в Україні зараз дуже сприятливі. Тож настав час розширювати справу.

Кожен підприємець розуміє, що попереду чекає багато роботи: потрібен більший офіс, приміщення під виробництво або склад, ремонт засобів та нове обладнання. Не потрібно чекати – в ПриватБанку відкрито можливість оформлення інвестиційної кредитної лінії для юридичних осіб. Сума грошей на кредитній лінії буде залежати від фінансового стану й застави.

«Програми підтримки бізнесу, спрямовані на поповнення оборотних коштів, допомогли нашим клієнтам, і насамперед – малому бізнесу, почати свій стрімкий розвиток, – говорить директор Північно-Західного РУ Юрій Войтенко. – Сьогодні ми допомагаємо бізнесу рухатися вперед, уперше за багато років банк відкриває програми інвестиційного кредитування, розраховані на реалізацію довгострокових проектів розширення бізнесу або будівництва нових виробництв передусім в агросекторі».

Що ж собою являє інвестиційний кредит?

1. Кредитна лінія – від 500 тис. до 10 млн грн.

2. Строк – до 5 років.

3. Поки юридична особа (приватний підприємець) не почали користуватися грошима, відсотки не нараховуються.

4. Протягом півроку з моменту оформлення кредит можна брати траншами. Відсотки нараховуватимуться тільки на використану частину.

5. Погашення заборгованості проводиться рівними частинами через рівні проміжки часу.

6. Застава: нерухомість або автотранспорт, що належить юридичній особі або пов’язаним з нею фізичним особам.

А для сільгоспвиробників передбачено державну компенсацію частини відсотків або самого кредиту. Цього ж року аграрії зможуть узяти участь вже в п’яти державних програмах, спрямованих на підтримку агробізнесу. Для цього Кабінетом Міністрів України 07.02.2018 були ухвалені Постанови № 86, № 106 та № 107. Усі програми підтримки агробізнесу можуть теж працювати через кредитні програми банку. Детальніше – agro.pb.ua.

За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine у ​​2017 році, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 56,4% українських юридичних осіб та 73,2% приватних підприємців. Детальніше про інвестиційну програму банку – на pb.ua/kredline

, , , , , , , переглядів: 1 657


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *