Приклад для інших: як ОСББ Рівного сортує сміття

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
18.05.2019  14:54

Нині ми все частіше говоримо про те, що без правильно підходу до сортування сміття та його переробки наша країна може просто перетворитися на суцільне сміттєзвалище.

І наше місто в цього процесі не є виключенням. В той же час є люди,як в поступово, реальними кроками наближають і в нашому місті сміттєву революцію.

Прекрасним прикладом розумного ставлення до сміття є ініціатива рівненського ОСББ “Лагода”, де мешканці по-новому почали викидати сміття.

– На нашому подвір’ї встановлено чотири контейнери: для скла, пластику, паперу та металу, – говорить мешканець будинку Юрій Ходаковський. – У них має потрапляти відповідний непотріб, що потім має йти не на сміттєзвалище, а на переробку.Обов’язкова умова – сміття має бути сухим і чистим.

Сміттєвий експеримент ОСББ на вулиці Лермонтова 4 запровадило за підтримки громадської організації “Країна зелених змін”. Перед тим як встановити контейнери для роздільного сміття з мешканцями будинку провели навчання. А ті,хто не підтримує цю ідею мають звичайний контейнер, куди виносять свої відходи.

, , , , переглядів: 1 109Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *