ПриватБанк додає ТехноСкарбів: клієнти мережі тепер можуть придбати товари у кредит частинами

квиток на автобус
Щасливе
24.06.2019  12:08

Придбати побутову техніку вже сьогодні, а оплатити її вартість згодом відтепер зможуть рівняни та лучани в одній з найбільших торговельних мереж побутової техніки в України. З травня цього року усі магазини “ТехноСкарб” підключені до сервісу ПриватБанку “Оплата частинами”.

“Не варто хвилюватися, що не вистачає або немає коштів на необхідну та бажану покупку. Обирайте та одразу користуйтесь технікою, оплачуючи її частинами за декілька місяців – радить Тетяна Смірнова, керівник напрямку “Оплата частинами” Північно-Західного РУ ПриватБанку. – Зокрема, можливість розтермінувати оплату вартості товару без переплати завдяки сервісу “Оплати частинами” доступна у більше 1000 торгових точках Рівненської та Волинської області. А відтепер – ще й в мережі магазинів “ТехноСкарб”.

Щоб придбати необхідну техніку під виплат, достатньо мати з собою лише банківську картку. Сервіс “Оплата частинами” доступний власникам пластикових карт ПриватБанку.

 

steps-mastercard.png

 

Оформити товар в “Оплату частинами” зовсім нескладно – вся процедура покупки займає лише кілька хвилин. Договором в такому випадку є чек з усіма необхідними реквізитами. Жодних документів – довідки про доходи, ІПН, паспорта і т. д. – надавати не потрібно.

Обрати техніку з відтермінуванням до 3 платежів клієнти ПриватБанку можуть в будь-якому магазині “ТехноСкарбу” в Україні та на сайті мережі: https://ua.tehnoskarb.ua/.

На Рівненщині та Волині магазини цієї мережі знаходиться за адресами:

м.Рівне, вул. Соборна, 63

м.Рівне, вул. Чорновола, 12А

м.Рівне, вул. Грушевського, 1

м.Рівне, вул. Київська, 77

м.Луцьк, вул. Вінниченка, 25

м.Луцьк, п-т. Соборності, 4

м.Луцьк, п-т. Соборності, 38

Сума, на яку можна придбати товар у розстрочку, дорівнює розміру ліміту за сервісом “Оплата частинами” (встановлюється кожному індивідуально). Дізнатися суму ліміту можна на сайті chast.privatbank.ua або, відправивши SMS із текстом chast на номер 10060.

, , переглядів: 1 307


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *