ПриватБанк допоможе придбати сільгосптехніку під 1% річних

Щасливе
19.02.2019  09:22

    ПриватБанк допомагає аграріям Рівненщини економити на придбанної сільськогосподарської техніки, створюючи нові, зручні умови кредитування. Відтепер, заручившись у банку фінансовою підтримкою, фермери можуть розраховувати на компенсацію відсотків за кредитом від держави не лише на придбання техніки вітчизняного виробництва, але й імпортної.

    Отримати фінансову допомогу можна на суму від 200 тисяч гривень терміном від 1 до 5 років на придбання техніки, зазначеної у переліку, затвердженому Мінагропролітики. А також – на будь-яку іншу техніку вартістю від 200 тис. до 9 млн гривень з терміном кредитування від 1 до 3 років.

    «Взявши будь-яку сільгосптехніку у лізинг вартістю до 9 млн гривень терміном до 3 років, клієнти ПриватБанку гарантовано отримають відшкодування за відсотками по кредиту від держави у розмірі 1,5 облікової ставки НБУ, – розповідає Юрій Войтенко, директор Північно-Західного РУ ПриватБанку. – Це значить, що завдяки державній програмі підтримки фермерів, оформивши кредит у банку під 19% річних, придбати техніку можна зі ставкою 1% річних у гривні».

    Програма «Лізинг сільгосптехніки» надає аграріям ряд відчутних переваг. Програма цікава як малим фермерським господарствам, так і потужним агропідприємствам. Особливі умови програми отримання сільгосптехніки в лізинг дозволяють аграріям не тільки отримати нову техніку, щоб забезпечити своєчасну посівну та збирання врожаю, а й обміняти свою стару техніку на нову за ринковою ціною завдяки програмі Trade-In.

    Дізнатись умови лізингу в ПриватБанку на с/г техніку вітчизняного і імпортного виробництва та провести попередній розрахунок платежів за договором лізингу можна на сайті банку або, звернувшись до будь-якого відділення ПриватБанку у Рівному та області. Завдяки лізинговому онлайн-калькулятору на сайті lizing.pb.ua можна всього за хвилину отримати попереднє рішення щодо фінансування купівлі нової техніки чи обладнання, а також дізнатися про строк фінансування, розмір авансового платежу та щомісячних внесків.

    Також для невеликих фермерських господарств (з виручкою до 20 000 000 гривень) є можливість отримати компенсацію відсотків від держави і в рамках продукту «АгроКУБ» за умови фінансування до 500 тисяч гривень.

     За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 58,4% юридичних осіб та 73,2% приватних підприємців. У 2019 році ПриватБанк планує спрямувати на підтримку малого бізнесу понад 8 млрд грн. ПриватБанк обслуговує в агросекторі понад 12 тис. юридичних осіб та 3,5 тис. приватних підприємців. Частка ринку фінансової установи в цій галузі – 44% (за обслуговуванням рахунків). Детальніше про програми компенсацій для агробізнесу можна дізнатися на agro.pb.ua, а про кредитування в лізинг – на lizing.pb.ua

    За повідомленням прес-служби Рівненської ОДА в 2018 році фінансову допомогу на Рівненщині одержали 190 господарств та понад 8 тисяч селян. Зокрема фінансову підтримку у сумі 4,3 млн грн отримали фермерські господарства на свій розвиток. Разом з тим, підприємства Рівненщини придбали 256 одиниць сільськогосподарської техніки та обладнання на суму 76 млн грн. При цьому держава частково відшкодувала 15,8 млн грн. За рахунок державних коштів також вдалося здешевити кредити для більш як 20 господарств на суму понад 9 мільйонів. Цього року державна підтримка галузей АПК продовжиться.

, , , переглядів: 1 132


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *