ПриватБанк спільно з забудовниками пропонує найкращі умови придбання нерухомості

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
11.05.2019  11:10

ПриватБанк спільно з забудовниками пропонує найкращі умови придбання нерухомості

Лідером серед рівнян стала програма кредитування для фізичних осіб «Житло в кредит» орієнтована на первинний ринок – так зване «свіже», нещодавно побудоване житло. Помешкання в будинках, уже введених в експлуатацію, можна придбати за кошти, позичені в ПриватБанку під 17,9% річних. Це – найкраща пропозиція серед усіх фінансових установ області.

“Сьогодні наш банк прагне вивести програми фінансування на новий рівень, адже в останній період ринок іпотечного кредитування був не надто активним, – розповідає керівник Бізнесу “Споживче кредитування” Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Мамчич. – На первинному ринку ми працюємо тільки з акредитованими та відомим забудовниками по вже зданими в експлуатацію об’єктах. Крім цього ми прагнемо зробити житло максимально доступним для клієнтів, тому проводимо переговори і багато забудовників йдуть нам на зустріч – тепер ми можемо запропонувати особливі пільгові умови кредитування по багатьом новобудовам у Рівному”.

Для охочих придбати квартиру в перевірених забудовників, а саме в будівельних компанії ЖК “Басів Схил”, ПриватБанк пропонує ексклюзивну програму кредитування. Рівнянам пропонують отримати житло з пільговим періодом. Так протягом 2-х перших років клієнти банку отримують кредит під 9% річних. Деталі оформлення можна дізнатись у фахівців банку та консультантів забудовника.

Кредит можна взяти на термін до 20 років. Відсоткова ставка фіксована: 17,9 % річних. Перший внесок для оформлення іпотеки становить 25%  від вартості квартири. Сума кредиту від 100 тис. до 2 млн. грн.

“Покупка або продаж квартири чи будинку – це для будь-якої людини ситуація доволі стресова. Тож дуже важливо забезпечити для укладення угоди нормальні умови, – переконаний керівник Бізнесу “Споживче кредитування” Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Мамчич. – Розуміючи це, банк готовий надати приміщення для проведення переговорів та сприятиме у виділенні окремої каси для проведення розрахунків, щоб наші клієнти, які вирішили придбати квартиру, могли це зробити в комфортних умовах”.

Після остаточного вибору помешкання клієнту треба сформувати пакет документів і надати банківським працівникам. Важливо, що при підрахунку можливостей отримати кредит враховуються сукупні доходи родини.

 Кредит може взяти будь-який резидент України, працевлаштований за наймом, або фізична особа-підприємець. Підтвердити доходи можна, надавши довідку про нарахування доходів за останні півроку. Підприємці повинні надати копію виписки з ЄДР та податкову декларацію платника єдиного податку фізичної особи-підприємця.

Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання. Бажаючі достроково погасити позику зможуть це зробити без додаткових комісій.

За даними напрямку Споживчого кредитування ПриватБанку у 2018 року більше 70 мільйонів гривень було видано рівнянам під іпотечне кредитування. Щасливими власниками затишних осель стали близько 100 клієнти банку. За більш детальною інформацією про можливості оформлення житла в кредит звертайтесь у будь-яке з 53 відділень ПриватБанку на Рівненщині, або можна отримати консультацію у фахівця за телефоном (097) 323 10 76  (Ірина Герасимчук) та 067 357 2368 (Олександр Чевдар).

 Ліцензія НБУ №22 від 05.10.2011р.

, , переглядів: 476


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *