П’ять героїв з Рівненщини провели в останню путь

квиток на автобус
Щасливе
24.01.2024  15:30

У Рівненській області відбулася церемонія прощання із п’ятьма загиблими Героями: Михайлом Токарцем, Валерієм Велесиком, Юрієм Савичем, Володимиром Босиком та Олегом Китуном.

Усі вони захищали гідно захищали нашу державу до останнього подиху:

  1. Михайло Токарець народився на Гощанщині у селі Воскодави. Останні роки працював водієм у ТОВ «Акватон». У 2014 році Михайло добровольцем став на захист Батьківщини, два роки служив у зоні проведення АТО, мав статус учасника бойових дій. Вже на другий день після початку повномасштабного вторгнення знову взяв до рук зброю. 55-річний старший сержант Михайло Токарець загинув 15 січня 2024 року внаслідок ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на Харківщині.
  2. Валерій Велесик, 1997 року народження, із Степанської громади. Мешкав у селі Кузьмівка. До війська був призваний у березні 2022 року.  Служив на посаді стрільця-санітара. На жаль, воїн загинув під час виконання бойового завдання у Донецькій області.
  3. Юрій Савич мешкав у селі Миляч Сарненського району. До лав ЗСУ був призваний у березні 2023 року. Служив Юрій на посаді водія. На жаль, 15 січня внаслідок отриманої під час бойового завдання в Луганській області мінно-вибухової травми, несумісної з життям, воїн загинув.
  4. Володимир Босик, 1976 року народження, був жителем села Новаки, що у Вараському районі. На службу воїна призвали у квітні 2023 року. Молодший сержант служив старшим сапером у 117-й окремій механізованій бригаді. Військовий загинув 17 січня внаслідок артилерійського обстрілу у Запорізькій області.
  5. Олег Китун, 1991 року народження, проживав у селі Великі Цепцевичі Антонівської громади. До повномасштабної війни чоловік працював вчителем фізкультури у Більськовільському ліцеї та був тренером з боксу. На службі Захисник з моменту формування тероборони – з 2021 року. На жаль, старший лейтенант загинув у бою на Харківщині.

У вічній пам’яті залишаються ті, хто мужньо вступив у найважчий бій за незалежність і безпеку наших земель. Героїчною силою та невідступною вірою в правильність своєї справи вони оберігали наше Україну і ставали щитом перед загрозами.

Вічна пам’ять Героям!

переглядів: 43


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *