Реконструкція парку: як зараз виглядає рівненський ПДМ

Щасливе
12.10.2019  11:09

Реконструкція парку: як зараз виглядає рівненський ПДМ

Робота з відновлення парку поблизу ПДМ кипить. Сьогодні облаштовували пішохідні доріжки на території парку. Світлини з процесу роботи оприлюднила Оксана Майборода на сторінці Стратегія відновлення парку біля ПДМ на Грабнику у фейсбуку, пише 0362.ua.

«Як будете повз проходити не соромтеся сказати як ви радієте, що процес відновлення парку стартував! Це додає мотивації людям, що долучилися до дуже важливої справи», – написала Оксана Майборода.

Відродити парк намагаються ще з 2016 року. У 2017 році активісти провели цілий перелік заходів, щоб привернути увагу рівнян до проблем парку та випрацювати загальну концепцію яким має стати відновлений парк. Наступного року робота продовжилася. Розробили та подали три проекти Громадського бюджету. Два проекти так і не розпочали, бо завершився бюджетний рік і фінансування припинили. А кошти з третього проекту зняли ще у жовтні. Та вже у червні 2019 року повторно виділили кошти бюджету на ці три проекти.

Перший проект – будівництво мережі зовнішнього освітлення та благоустрою території. Другий проект – будівництво тротуарів та благоустрій території. Третій проект – будівництво майданчиків для відпочинку з благоустроєм території. Наразі проходить демонтаж існуючого асфальтового покриття доріжок та сходових площадок, монолітної підпірної стінки, гранітних плит сходів, бетонного бордюру. Наступним етапом буде благоустрій і озеленення.

, , , , переглядів: 765
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *