Ресторан року у Рівному – ADELINE

25.12.2019

Ресторан року у Рівному – ADELINE

У Рівному маса різноманітних кафе та ресторанів, і ми довгий час редакційним колективом думали, як з усіх обрати найкращого. Того, хто дійсно заслуговує отримати звання «Ресторан року». Ми обговорювали критерії меню, залу, розташування, а потім відкинули все це й обрали в доповнення і як ключове – атмосферу. Що мається на увазі? Так, щоб в закладі затишно та приємно, щоб атмосферна зала, приємний персонал, емоції позитиву та справжнього свята. І ми знайшли такий ресторан – новий заклад для Рівного «Adаline».

Зручна локація, кухня на будь-який смак, простора світла зала на 120 осіб, турботливі офіціанти – це те, що робить цей заклад гідним високого звання «Ресторан року». Тут можна зібрати всю родину на весілля, відзначити драйвовий день народження чи корпоратив, провести хрестини вашого малюка. А під час вашої перерви в «Adаline» вас швидко та смачно нагодують ситним обідом, щоб ви отримали заряд на решту дня, та запросять провести саме у цьому закладі романтичний вечір з коханою людиною. Тут є де потанцювати, провести конкурси, облаштувати фотозону.

Атмосферний, з високим рівнем обслуговування та вишуканою кухнею – саме таким є ресторан «Adаline». Тут  точно демонструють, яке воно – місце ідеального відпочинку!

м. Рівне, просп. Миру, 19

(097) 098-28-88

adalinerestaurant@gmail.com

https://facebook.com/adalinerest/

 

, , , , переглядів: 704


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *