Ретроградний Меркурій: що буде у квітні?

Щасливе
03.04.2024  16:00

З 1 по 25 квітня в астрологічному світі розпочинається період ретроградного руху планети Меркурій. Це явище, яке вважається непередбачуваним та сповненим містичного сенсу, викликає суперечки серед віруючих і скептиків.

Ретроградний Меркурій, як вважають деякі, може призводити до комунікаційних проблем між людьми та технічних збоїв. Однак наукові дослідження не підтверджують впливу цього явища на життя людей або на події на Землі.

Варто відзначити, що ретроградний рух Меркурія – це лише ілюзія, пов’язана з рухом планети на небесній сфері. Під час цього періоду Меркурій здається рухатися назад зі сходу на захід, у протилежному напрямку до звичайного руху планет на небі.

Біля кладовища “Нове” встановили нову зупинку

Незважаючи на суперечливість думок про вплив ретроградного Меркурія, багато людей вважають за краще бути обережними під час цього періоду та уникають важливих рішень чи підписання важливих документів. Незалежно від того, віруєте ви у цю астрологічну теорію чи ні, важливо пам’ятати про здоровий глузд і обережність у будь-якій ситуації.

переглядів: 84


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *