Рецепти успіху: ПриватБанк пропонує інновації для малого бізнесу

Регіонтехсервіс
Щасливе
13.08.2018  10:13

Рецепти успіху: ПриватБанк пропонує інновації для малого бізнесу

   Галузь торгівлі давно увійшла до пріоритетних сфер життєдіяльності Рівного. Конкуренція висока, тому малий бізнес все більше орієнтується на потреби і вимоги вибагливих споживачів надаючи можливість споживачу самому обирати спосіб розрахунку – готівкою чи безготівкою. POS-терміналом у закладі вже нікого не здивуєш. Але технології ПриватБанку не стоять на місці, і тепер не обов’язково мати при собі банківську картку, щоб здійснити покупку.

   Віднедавна ПриватБанк запустив технології розрахунків за допомогою смартфона чи розумних годинників  AndroidPay та ApplePay. До слова, Україна увійшла у ТОП-10 країн за активністю використання “яблучного” платіжного сервісу.

   “Сучасні POS-термінали обладнані технологією PayPass. Вона дозволяє здійснювати оплати безконтактною банківською картою, не проводячи нею по терміналу, а просто піднісши картку до пристрою, – розповідає керівник напрямку “Еквайринг” Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Володимир Галело. –  Клієнт не передає картку продавцю, що підвищує безпеку розрахунків і пришвидшує процес обслуговування”.

   Для мобільних торгових точок існує ще одна можливість приймати безготівкові платежі – MiniPOS – пристрої, які через bluetooth-зв’язок під’єднуються до смартфона продавця і дозволяють здійснювати безконтактні оплати. Це зручно для вуличних торговців, фестивалів чи інших заходів, коли немає постійного доступу до електрики. До слова, за потреби при здійснені покупки є можливість роздрукувати чек.

   Ще одна новітня технологія, яка стрімко завойовує світ, – оплати за допомогою QR-кодів. Для цього продавцям не потрібно спеціального обладнання – достатньо роздрукувати QR-код, згенерований банком, та розмістити його на своїй торговій точці. Оплата здійснюється зі смартфона: клієнт сканує код з допомогою додатку Privat24, вводить суму – і кошти перераховуються продавцю. Сповіщення про оплату приходить продавцю і власнику миттєво.

 

     “Який зі способів обрати, вирішує підприємець. Він орієнтується на свої обороти, заробітки, технічні можливості. Якщо великі торгові мережі й магазини встановлюють класичні POS-термінали з PayPass, то, скажімо, вуличному продавцю кави оптимально підійде QR-код. Головне – не стояти на місці й розвиватися в ногу з технологіями і вимогами сучасних клієнтів”, – зазначив Володимир Галело.

     Консультації з приводу безконтактних розрахунків можна отримати у будь-якому відділенні ПриватБанку на Рівненщині. Окрім того, підприємці, які використовують термінали старого зразка, можуть звернутися до банку і замінити їх на пристрої з  PayPass. До слова, в області діє більше 3 тисячі POS-терміналів. 70 % з них підтримують технологію PayPass.

, , , переглядів: 1 136
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *