Рівне: близько тисячі мешканців новобудови можуть лишитися без світла

Щасливе
05.05.2020  14:27

Жителі новобудови «Ріверсайд» знову прийшл в Рівненську ОДА. Вже втертє.

Приводом стало те, що 30 квітня, без попередження електропостачання у домі відключили. Після мітингу під ОДА світло все ж з’явилося, але не на довго. Зараз мешканцям пропонують самим вирішити це питання, ціна якого понад 2,5 млн грн.

Мешканців новобудови, крім інших питань найбільше хвилює постачання електроенергії. Адже вони раді б були з першого дня користування платити за власну використану електроенергію, за їх словами. Однак забудовник не надав такої можливості, бо трансформаторна підстанція, яка нині живить будинок, не відповідає технічним вимогам. Лише після встановлення нової підстанції, у тому числі і потужнішої, мешканці зможуть заключити особисті абонентські договори з «Рівнеобленерго».

Після відключення електрики мешканці пішли до голови ОДА, який провів перемовини з керівництвом «Рівнеобленерго» і через кілька годин електропостачання у будинку відновили, але не на довго.Тому сьогодні мешканці «Ріверсайду» знову прийшли до чиновників ОДА, щоб вирішити питання.

За результатами зустрічі визначено, що будуть починати оформляти тристоронній договір, люди частково сплатять борг і сплачуватимуть за спожите світло в «Рівнеобленерго» через ТОВ «Хлібпром», компанія представник забудовника.

Крім того, мешканці вимагають встановити трансформаторну підстанцію. Фінансові витрати за монтаж підстанції покласти, або на забудовника, який мав виконати ці роботи, або на компанію, яка продовжить будівництво нового будинку на цьому ж місці. Адже будівельні роботи уже почалися.

Ми будемо далі слідкувати за перебігом подій. То ж слідкуйте за новинами.

, , , , переглядів: 1 473


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *