У Рівному дали старт співпраці з Норвегією

Щасливе
11.07.2019  14:37

Сьогодні представники влади міста Рівне на чолі з заступником міського голови Рівного Віталієм Германом зустрілися з екс-керуючим директором Норвезько-Української Торгової Палати Амундом Мюклебустом.

  • Ця зустріч для нас дуже продуктивна. Адже в результаті ми проговорили можливість підготовки та запуску пілотного проекту в Рівному в галузі містобудування та архітектури, підвищення кваліфікації архітекторів, впровадження кращих світових практик в українських містах, – говорить заступник мера.

З норвезької сторони будуть задіяні експерти OsloMet – Oslo Metropolitan University, з української сторони – Рівненська міська рада, Український католицький університет та Асоціація міст України.

  • Рівне може стати маяком у впровадженні та демонстрації найкращих європейських практик! У вас є потужна команда, яка може змінити Рівне, – відмітив пан Амунд.

Пан Амунд відвідав «Майстерню міста», Центр надання адміністративних послуг та акцентував увагу на високому професіоналізмі та злагодженості роботи команди Віталія Германа. То ж попереду ще чимало спільних проектів для розвитку міста Рівне!

, , , , переглядів: 1 825


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *