Рівне інвестиційне: у трьох школах впроваджують проекти з енергозбереження

квиток на автобус
Щасливе
31.07.2017  14:04

Продовжується ефективна співпраця міста Рівне з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО).  Ця корпорація профінансувала широке коло проектів в країнах Центральної та Східної Європи, включаючи Україну. Переважна більшість проектів, які фінансує НЕФКО – проекти, направлені на впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій.

Тепер ця корпорація втілюватиме проекти з енергозбереження і у Рівному. Так, було підписано інвестиційний проект: «Впровадження енергозбереження у трьох школах і системи енергоменеджменту в бюджетних установах міста Рівного».

Вже відбувся тендер щодо визначення найкращих пропозицій. На основі положень тендерної документації і тендерної оцінки пропозицій, пропозицію в розмірі 18,662,447,88 мільйона гривень, Товариства з обмеженою відповідальністю «Фірма Опорядрембуд», було визнано такою, що відповідає вимогам успішного виконання проекту та є найбільш економічно привабливою. Остаточне погодження тендерної документації відбулося в місті Хельсінкі – центральному офісі Північної екологічної фінансової корпорації

  • Таким чином, результатом реалізації проекту стане покращення мікроклімату в приміщеннях, суттєве заощадження енергоресурсів, створення комфортних умов роботи для вчителів, учнів та іншого персоналу. Капітальний ремонт з утепленням буде проведено у двох школах Рівного – це ЗОШ №27 і ЗОШ №18. А для ЗОШ №26 виготовлена проектно-кошторисна документація, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Щиро радію успішній реалізації міжнародного проекту, який дасть можливість Рівному, вийти на якісно новий рівень співпраці з Північною екологічною фінансовою корпорацією та брати участь у більш вартісних проектах по залученню коштів європейських банків та міжнародних фінансових організацій.
, , , , , , переглядів: 3 976


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *