Рівне лідирує: відкриття Офісу декарбонізації

Щасливе
26.03.2024  21:00

У Рівному відбулася значуща подія – “Рівне EUROFORUM: енергоефективність, сталий розвиток громади”. У рамках цього заходу був урочисто відкритий Офіс декарбонізації спільно з представниками Держенергоефективності.

Зазначимо, що це історичний момент для міста, оскільки Рівне стало першим і єдиним в Україні містом, де буде реалізована стратегія декарбонізації. Рівне входить до числа пілотних міст Європи, які впроваджують Проєкт “Створення концепції NetZero для міста Рівне”, фінансований Європейським Союзом. Завдяки цьому проекту та відкритому Офісу декарбонізації, усі ресурси міста будуть максимально ефективно використані на користь його жителів: для забезпечення енергетичної безпеки, зміцнення економічної стабільності та досягнення сталого розвитку. Раніше ми писали, У Рівному провели курси для сучасних жінок

Мер міста Рівного, Віктор Шакирзян, підкреслив, що цей крок свідчить про те, що Рівне стає прикладом для інших міст, як правильно впроваджувати енергоефективні технології та ефективно використовувати ресурси громади для досягнення спільних цілей. Він також наголосив, що міська влада продовжуватиме активну роботу над розвитком Рівного та впровадженням новаторських підходів у сфері енергоефективності.

переглядів: 57


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *