Рівне – місто унікальних подій

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
21.04.2017  12:43

“Рівне – місто унікальних подій” – це перспективний проект для культурного та мистецького розвитку міста. Стартував він 4 березня 2017 року, та триватиме до Різдвяних Свят, тобто до 19 січня 2018 року. Починаючи з березня і до листопада включно, рівняни в мережі Інтернет можуть  запропонувати, які фестивалі, конкурси, вуличні дійства, масові заходи, концерти та інші забави вони хочуть провести у нашому місті. Щоб долучитись до цього проекту потрібно запропонувати свої ідеї  у групі соціальної мережі “Фейсбук” – “Рівне – місто унікальних подій”.

Туристична агенція Клеопатра в проекті Рівне місто унікальних подій фото 1

Туристична агенція “Клеопатра” пропонує, в рамках цього проекту, розіграш родинної поїздки в Карпати. Кожна подія та кожен захід має наклейку на спеціальній карті . Ця наклейка відповідно пов’язана з локацією певної події. Це може бути, наприклад, Будинок культури, Палац культури, Художня школа, Зоопарк, Міський парк. Там ви отримуєте наклейку та клеїте в свою карту.

Культура Рівненщини

Хто збере найбільшу кількість наклейок, отримує головний приз. Потрібна кількість наклейок для отримання головного призу 54, якщо таких буде багато, то буде проведено незалежний розіграш.

Детальніше про проект у сюжеті телеканалу “Ритм”:

Відкрий Рівненщину!

Даний проект організовано за підтримки управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради. 

 

, , , , , , , переглядів: 2 298Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *