Рівне може реалізувати проект, якого ще не існує в Україні

Регіонтехсервіс
Щасливе
28.07.2017  10:00

Рівне може реалізувати проект, якого ще не існує в Україні

У кінці листопада минулого року у парку Шевченка виявили підземний тунель. У ньому знайшли кімнати, які просто вразили археологів. Встановлено, що це підземні тунелі князів Любомирських – польських шляхтичів, які були власниками Рівного впродовж двохсот років.

Фото РадіоТрек

Нині міська влада подала заявку на отримання гранту для консервації підземелля та його облагородження. Сума про яку йде мова – 500 тисяч євро. Водночас навіть якщо Рівне і отримає цей грант, то без залучення коштів з міського бюджету не обійтися. Місто повинно буде оплатити 10% в рамках співфінансування.

Що ж такого грандіозного обіцяють зробити у місті за європейські кошти, розповів начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко.

  • Ми плануємо реалізувати у Рівному такий проект, якого до цього не було в Україні. Потрібно буде провести багато фахової роботи: обкопати та гідролізувати фундамент.; облаштуємо підземну частину приміщення. Крім того, для того, щоб це місце стало улюбленим для рівнян та гостей міста зробимо звуко-світлове шоу, яке вмонтують у фундамент. Для цього ми пропишемо спеціальну класичну музику. Також встановимо спеціальну зенітку, яка буде привертати увагу, щоб ввечері усі бажаючі приходили на сітло-звукове шоу.
, , , , , переглядів: 1 617
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *