Рівне отримало більше сотні тонн гуманітраної допомоги

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
25.03.2022  20:20
За період з 17 березня за допомогою логістичного штабу у Рівне було залучено близько 95 тонн гуманітарної допомоги. А якщо рахувати з 16 березня – то 145 тонн, – розповідає координаторка штабу Олена Хмельник.
Щиро дякуємо країнам Європи, які особливо активно співпрацюють з нашими волонтерами.
Вантажі приходили з Італії, Польщі, особливо багато допомоги отримали з Німеччини. Серед гуманітарної допомоги такі необхідні продукти харчування, засоби гігієни, одяг, медикаменти і остання доставка – медичні ліжка в лікарні Рівного та два дороговартісні наркозні апарати (вартість таких апаратів – нові понад 60 тис. євро/один, б/у – від 20 тис. дол.) від організацій Generation Freedom 21 Gmbh (Франк і Вікторія Рафл) та БО “Громада Рівненщини”.
Також хочемо подякувати усім благодійникам та волонтерам, завдяки яким вдалося залучити таку підтримку.
Особлива вдячність ALLA & ELEXANDRU BAHUESCU (Німеччина) DHG Vertriebs (Німеччина) MESO and more GmbH (Німеччина) ASSOCIAZIONE MALVE DI UCRAINA (Італія) Communitas – Katholische Jugend Hainichen e.V. (Німеччина) Generation Freedom 21 Gmbh. Благодійний фонд Ukraine Community of Humanity, дякуємо волонтеру Катерині Красильниковій та усі її команді!
Хай ця допомога служить на благо та допомагає нам на шляху до омріяної перемоги!
, , , , переглядів: 524Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *