Рівне отримало гуманітарну допомогу з Німеччини

Щасливе
07.07.2024  14:00

Місто Рівне знову отримало допомогу від своїх постійних партнерів та помічників з-за кордону. Цього разу вантаж, що складається зі шкільних меблів та приладдя, прибув від двох організацій: Rosinen Initiative gGmbH з міста Карлсруе, Німеччина, та Дитячого центру De Stroom з міста Хемьлонд, Нідерланди.

Рівненщина: на фронті загинув син священника

Rosinen Initiative gGmbH вже не вперше надає допомогу Рівненській громаді. Керівники цієї організації, Ольга та Володимир Скрипники, активно підтримують українців у ці непрості часи. Вони організували чергову вантажівку зі шкільними меблями, що вже стала у нагоді багатьом навчальним закладам нашого міста.

Не менш важливим є внесок Дитячого центру De Stroom, керований Петером Пальке. Цей центр також вже не вперше відправляє допомогу для Рівного, що свідчить про їхню постійну підтримку та небайдужість до потреб українських дітей.

Особлива подяка товариству “Гуманітарна допомога Україні з Баварії” та його керівнику Антону Вільду за фінансування транспортного забезпечення доставки гуманітарного вантажу. Без їхньої допомоги організація доставки була б значно складнішою і менш ефективною.

, , , переглядів: 42


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *