Рівне отримає німецькі тролейбуси

квиток на автобус
Щасливе
12.07.2023  08:57

Мер Рівного Олександр Третяк провів кілька днів у Німецькому місті Ессен. І як результат, наше місто отримає нові тролейбуси.

– Найближчим часом очікуємо доставки 8 тролейбусів для КП «Рівнеелектротранс» для покращення перевезення пасажирів в місті Рівне, – написав мер у своєму Телеграмі.

Свого часу мер розповів деталі того, які це машини.

Я домовився з німцями про тролейбуси. Не хочу поки що розкривати усі деталі, але зараз нам відправляють один тролейбус у якості тестової доставки. Адже вони довгі – 17, 5 метрів. Німці нам їх дарують, зараз припрацьовують механізм, як доставити машини у наше місто. Якщо усе вдасться і ось цей тестовий тролейбус успішно працюватиме у нашому місті, то у майбутньому прибуде й решта. Хоча й вживані, але сучасні моделі, досить нові. Вони підсилять діючі маршрути, адже для впровадження нового маршруту необхідно прокласти нову лінію, а це десятки мільйонів гривень. І немає змоги це зробити саме зараз. Капітальні видатки заблоковані, Уряд іноді вносить зміни у відповідну постанову. Кілька місяців тому внесли зміни. Нам дозволений ремонт ліфтів, термомодернізація, себто утеплення, будівель і капітальний ремонт доріг. Це три масштабні задачі, які ми можемо цьогоріч реалізувати у нашій громаді. Однозначно не полишаємо надій, що за допомогою Європейського банку реконструкції та розвитку зможемо отримати кредити на придбання нового транспорту, – сказав міський голова Рівного.

, , переглядів: 408


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *