Рівне перейматиме досвід Любліна

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
11.10.2017  10:04

В рамках проекту Розробки стратегії розвитку міста Рівного вже в цю суботу, 14 жовтня, в м.Рівне виступить Кшиштоф Лонтка (Krzysztof Łątka), який надасть кейси написання та впровадження стратегії розвитку м.Люблін.

Будуть говорити про те, як формувався шлях розвитку м.Люблін та якою є роль органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадськості в розробці стратегії розвитку міста. 

Кшиштоф Лонтка – магістр менеджменту та маркетингу, завершив Університет Марії Кюрі-Склодовскої в Любліні. З 1996 року протягом 10 років журналіст Люблінских ЗМІ. З 2006 року працює в люблінській мерії, раніше на посаді Секретаря міста, а в сьогодення – директор Управління неінвестиційних проектів, відповідальний за залучення та розподіл зовнішніх коштів, в основному європейських, призначених на фінансування неінфраструктурних проектів.
Він спеціалізується на проектах прикордонної та територіальної співпраці, особливо з партнерами в країнах Східного Партнерства. Голова Ради Програми Центру Східних ініціатив, член Ради Програми “Разом з Україною”. Постійний експерт багатьох громадських організацій. Автор або співавтор багатьох стратегій розвитку місцевих громад та підприємств.

Захід відбудеться 14 жовтня 2017р.
Час: 12:00 – 14:00.
Місце: м.Рівне, вул. Соборна, 11, Конференц-зал (каб.103). (головний корпус НУВГП, 1-й поверх).
Участь безкоштовна.
Реєстрація за посиланням обов”язкова: https://goo.gl/forms/r4GToZagNRwxUqK23
Кількість місць обмежено.

Партнери та співорганізатори заходу:
Віталій Герман
Національний університет водного господарства та природокористування
Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг

, , , , , , , , , , переглядів: 1 784Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *