Для рівнян забезпечать відкритість інформації

Щасливе
05.09.2017  09:00

Для рівнян забезпечать відкритість інформації

 У Рівному 5 вересня ініціатива «Дані міст» впроваджуватиме політику відкритої інформації в межах конкурсу “Відкритий виклик”.

Організатори запевняють, що відкритість інформації полегшить життя рівнянам:

  • Органи влади всіх рівнів за роки незалежності зібрали колосальні об’єми інформації про мешканців міст. Рівне – не виняток. Якщо міська рада проявить послідовність і таки якісно впровадить політику відкритих даних за допомогою українських та міжнародних фахівців, міщани отримають доступ до цієї інформації. А отже – буде шанс на новітні високотехнологічні додатки і сервіси, за допомогою яких зі смартфону чи комп’ютера можна буде за кілька хвилин дізнатись, чи безпечний з санепідеміологічної точки зору ресторан, куди ви зібрались? Скільки злочинів трапляється у мікрорайоні, де ви планували придбати квартиру? На скільки реально заповнені групи в садочках і класи у школах? Варіантів використання відкритих даних безліч.

Зі сторони «Даних міст» виступить координаторка ініціативи Руслана Величко – Трифонюк. Наприкінці заходу вона проведе воркшоп про відкриті дані для всіх охочих.

 

Найближчим часом організатори конкурсу “Відкритий виклик” проведуть перевірку  даних для Рівного. Вона включає ревізію і облік інформації, якою розпоряджається міськрада.

Рівне в умовах жорсткої конкуренції (11 претендентів на місце) успішно пройшло відбірковий етап конкурсу «Відкритий виклик» від ініціативи «Дані міст». Це дозволить впровадити політику відкритих даних за міжнародними стандартами.

, , , , переглядів: 866
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *