Рівне продовжує співпрацю з НЕФКО у сфері енергоефективності

Щасливе
21.11.2018  13:54

21 листопада  в місто Рівне прибула група експертів з корпорації НЕФКО для продовження співпраці з реалізації спільних проектів спрямованих на впровадження енергоефективних заходів щодо об’єктів бюджетної сфери.


За дорученням міського голови відбулась перша робоча зустріч по проекту «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м. Рівне» (НЕФКО-3).
Рівне проводить роботу над залученням фінансування від Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО в розмірі близько 5 млн. євро, в тому числі приблизно 30% з них грантових коштів від Фонду Е5Р. Кошти буде спрямовано на впровадження повної термомодернізації в 30 об’єктах бюджетної сфери.


Місту Рівне вже вдалося реалізувати спільно з НЕФКО проект з впровадження енергозберігаючих заходів (НЕФКО-1: ЗОШ № 18, 27). Це дало свій результат, адже є значна економія коштів на енергоносіях, покращився температурний режим у приміщеннях, що створило комфортніші умови для перебування учнів та працівників закладів.


Також, наразі ведеться активна підготовка до провадження заходів з енергозбереження у НВК № 26 (в рамках проекту НЕФКО-2).

, , , переглядів: 1 427


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *