Рівне прощатиметься з Героєм Олександром Скоциком

Щасливе
24.03.2024  09:20

Сьогодні на Майдані Незалежності проведуть в останню земну дорогу мужнього героя Олександра Скоцика.

Олександр Скоцик народився 21 квітня 1982 року у селі Горбаків Гощанського району. Закінчив місцеву школу та вступив у Рівненський державний аграрний технікум. За тим була строкова служба в армії, яку Олександр проходив у Військово-морських силах України в Одесі. А згодом підписав контракт із ВМС України.

“Коли закінчився контракт, Саша повернувся додому, працював на АЗОТі машиністом турбінних установок. Він був патріотом України, активним учасником Майдану. У 2014-2015 роках служив у зоні проведення антитерористичної операції на Сході. Після демобілізації повернувся на роботу на АЗОТ. А коли розпочалось повномасштабне вторгнення в перші дні добровільно пішов у військкомат. Він – резервіст першої черги, тому мобілізували відразу. Саша говорив, що повинен це зробити. Адже не хотів, щоб дітям довелося воювати, щоб довелося брати до рук зброю синові,” – розповідає дружина Героя Ольга.

Олександр був справним солдатом, воїном, який відстоював справедливість, правду. Але водночас – надзвичайно доброю, веселою людиною, справжньою душею компанії. Він дуже любив дітей 14-річного сина та 4-річну донечку,часто жартував, гарно грав на гітарі та співав.

“Він мало розповідав про службу. Беріг нас, захищав. Був упевнений, що війну потрібно вигравати заради наших дітей, заради їх майбутнього,” – продовжує Ольга.

На жаль, 19 березня 2024 року 41-річний старший солдат Олександр Скоцик, вірний військовій присязі та народові України, загинув на Донецькому напрямку.

Прощання із Героєм відбудеться сьогодні, 24 березня, об 11.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі Нове…

, , , , переглядів: 158


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *