Рівне прощається із Героєм

квиток на автобус
Щасливе
29.11.2023  09:10
Завтра Рівне схилить голови у жалобі за Героєм Тарасом Пастушком, який загинув у боротьбі з російським окупантом.
Тарас Пастушок народився у Рівному. Навчався у 18 школі, а за тим, здобув фах електро-газозварювальника в 10 училищі. Проте, за спеціальністю, так і не працював. Спершу, займався шиномонтажем, а за тим, шукав кращих заробітків закордоном.
“Коли почалося повномасштабне вторгнення, син був саме в Україні. Він не служив в армії, але, коли у вересні 2022 року отримав повістку, не ховався і не відмовлявся. Пішов служити, як і багато інших хлопців, бо так було потрібно,” – розповідає мама Героя Тетяна.
Про досвід військової служби син говорив мало, як і більшість військових намагався вберегти мамине серце. Більше вона дізнавалася, коли ситуація була серйозна:
“Розповів, що отримав поранення, але проходить лікування. Потім — про контузію. Дуже пишався, що його відзначили за службу нагрудним знаком “Хрест хоробрих”, який присвоюють за героїчний вчинок, пов’язаний з ризиком для життя (здоров’я) під час участі у бойових діях. Також тішився нагородним кинджалом…” – продовжує мама.
Запальний, але добрий Тарас йшов до кінця, аби наблизити перемогу своєї країни. Але, на жаль, 11 листопада 2023 року 37-річний солдат, водій гранатометного відділення Тарас Пастушок загинув на Донеччині.
Прощання із Героєм відбудеться завтра, 29 листопада, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його поряд із батьком у селі Гориньград Перший…
За повідомленням з офіційної сторінки Рівненської міської ради
, переглядів: 124


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *