Рівне проститься із Героями…

квиток на автобус
Щасливе
19.10.2023  20:47
Завтра Рівне вшанує двох загиблих Героїв — Романа Боровця та Володимира Гойденка.
Роман Боровець народився у селі Великі Межирічі на Кореччині. Навчався у місцевій школі, а за тим, здобував фах психолога у Кременецькому педагогічному університеті. Проте, працювати за спеціальністю не захотів.
“У нього були золоті руки, тож працював на будівництві по Україні та закордоном. Скрізь Романом тішилися — добра, щира дитина, відкритий, чесний, порядний. В армії не служив, але, коли почалося повномасштабне вторгнення вирішив, що піде воювати. У 20 років Рома поховав дружину з синочком, тож вирішив, що захищати інших тепер — це його обов’язок і покликання. Вже 6 березня 2022 року добровольцем пішов до війська,” – розповідає мама Героя Валентина.
Служба Романові подобалася, відчував себе на своєму місці, наче і, справді, робить те, що написано вище. За доброту та характер отримав позивний “Добриня”, став командиром взводу.
“Іншим чоловіки, сини щось розповідають, а нам він говорив лише два слова “Все добре”. Це єдине, що про службу почули від нього за рік і сім місяців служби. Рома навіть казав, що, коли повернеться додому після перемоги, то продовжить служити — бачив себе тільки військовим,” – продовжує мама.
Батьки, молодший брат чекали Романа додому з перемогою у Рівному, куди переїхали кілька років тому. Та, на жаль…
29-річний молодший сержант Роман Боровець загинув 14 жовтня 2023 року внаслідок мінно-вибухової травми, виконуючи бойове завдання неподалік селища Райгородка Луганської області…
 Володимир Гойденко народився на Луганщині 27 квітня 1972 року. Щирий патріот рідного краю не міг спокійно спостерігати за подіями, які відбувалися навколо. Не міг терпіти окупації таких близьких серцю земель. Маючи досвід військової служби, у 2016 році добровольцем став на захист країни.
Із 2016 року Володимир служив у війську, здебільшого перебував на Сході нашої країни. Продовжив стояти на сторожі спокою і після початку повномасштабного вторгнення. Був механіком кулеметного відділення.
“Володя — надзвичайно сміливий, впертий, якщо він щось вирішив, то так і буде. Заради інших він був готовий на все, віддати останнє. І заради країни теж, душу готовий був продати за перемогу, все робив, аби наблизити її,” – розповідає дружина Героя Леся, яка зараз мешкає у Рівному.
Неймовірно любив він і донечку — 10-річну Вікторію. Заради майбутнього та мирного неба над дитячими головами і стояв до останнього.
“Він був просто золотою людиною, світла душа, яких просто немає більше на цьому світі, таких не знайти,” – говорить про Героя дружина.
На жаль, війна забирає найгідніших воїнів. 51-річний старший солдат Володимир Гойденко, вірний військовій присязі, загинув 13 жовтня 2023 року у результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Синьківка Харківської області…
Прощання із Героями відбудеться завтра, 20 жовтня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають Романа Боровця у рідному селі Великі Межирічі, а Володимира Гойденка — у Рівному на кладовищі “Нове”…
, , переглядів: 232


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *