Рівне розпочало дев’ятий сезон екскурсій старовинними вулицями: усі деталі та розклад

Щасливе
08.06.2024  15:00

Обласна бібліотека в Рівному розпочала свій дев’ятий сезон екскурсій старовинними вулицями міста, пропонуючи мешканцям та гостям Рівного унікальну можливість відкрити для себе та зануритися в історію цих мальовничих місць. Проєкт, що триватиме до жовтня, вже здобув популярність серед місцевих мешканців та відвідувачів міста.

Організатори екскурсій не вимагають попереднього запису. Для участі в екскурсіях потрібно просто прийти в неділю до входу у бібліотеку на Лебединці о 13:00, де буде чекати екскурсовод з табличкою. Проєкт настільки популярний, що організатори проводять дві екскурсії в день, кожна з яких охоплює окрему вулицю міста.

Серед вулиць, які відвідають у рамках екскурсій, є Шкільна, Замкова, Драгоманова, Петлюри, 16 Липня, Словацького, Поштова, а також маршрути на Театральну площу та в парк імені Шевченка. Учасниками екскурсій є як місцеві мешканці, так і гості міста, а іноді приходять з дітьми, або ж бабусі та дідусі приводять своїх онуків.

Тривалість екскурсій становить до півтори години, проте це залежить від конкретної вулиці та кількості питань від учасників. Екскурсоводи використовують планшети, щоб показати фотографії того, як вулиці та будівлі виглядали раніше.

Символічна вартість квитка на екскурсію – лише 10 гривень, що робить цей захід доступним для всіх бажаючих. Крім цього, бібліотека запровадила платні екскурсії посеред тижня за вартістю 150 гривень за групу до 20 осіб. Цю послугу також активно використовують колективи, які хочуть провести час разом з користю.

Де на Рівненщині безпечно купатися: результати досліджень та рекомендації

Екскурсії старовинними вулицями міста Рівне — це не лише можливість насолодитися красою та архітектурними перлинами міста, а й можливість поглибити свої знання про історію та культуру цього чудового міста.

переглядів: 66


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *