Рівне тепер із власними кавунами!

Щасливе
Тепер світ побачив і рівненські кавуни. Про це повідомив нардеп з Рівного Дмитро Соломчук.
– Врожай перших рівненських кавунів.  Будь-що можна виростити на землі, якщо мати бажання! Працюйте наполегливо і результат не забариться. Наші фермери молодці, показують гарні результати! – написав Дмитро Соломчук на своїй сторінці у мережі Фейсбук.
Правда, нардеп зізнався, що вони не настільки солодкі як херсонські.
, Переглядів: 552

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *