Рівне знову об’єднується в глибокому сумі та вдячності, щоб вшанувати пам’ять двох своїх синів, що віддали свої життя на полях бою за Україну.
43-річний солдат **Андрій Морозовський** загинув 11 травня 2024 року на Донецькому напрямку. Він залишиться в пам’яті своїх близьких як люблячий батько та хороший син для матері.
Другий Герой, 51-річний солдат **Олександр Вознюк**, загинув 9 червня 2023 року на Запорізькому напрямку. Його тіло повернулося додому лише через рік, але пам’ять про нього залишилася невмирущою серед рідних та друзів.
Прощання з Героями відбудеться вже сьогодні, 17 травня, о 9:00 на майдані Незалежності у Рівному. Андрія Морозовського поховають на кладовищі “Нове”, а Олександра Вознюка – у рідному Тучині.
У Рівному відкриють меморіальну дошку Дмитру Ботану
Світла памʼять нашим Героям!