Рівне закупляє нові дрони для наших захисників

квиток на автобус
Щасливе
17.01.2024  10:00

Рівненська міська рада планує придбати незабаром 85 потужних та сучасних дронів. Недавно був оголошений новий тендер на закупівлю дронів Mavic 3 Thermal, який фінансується за рахунок міського бюджету. Попередня вартість закупівлі становить 20 мільйонів гривень.

– Як і обіцяли, в новому 2024 році ми продовжуємо підтримувати наших військових. Головна мета зараз – перемога. Тому робимо все можливе, щоб захисники відчували максимальну підтримку нашої громади. Ми вже передали перші 80 дронів, які успішно виконують бойові завдання на передовій. Зараз уже завершується процедура закупівлі ще 56 дронів, оголошеної наприкінці грудня. І ось, новий тендер вартістю 20 мільйонів гривень на придбання ще 85 сучасних, обладнаних системою нічного бачення дронів DJI Mavic 3 Thermal. Тобто, ми чітко виконуємо обіцяне і вже з перших днів січня починаємо реалізовувати програму, за якою з міського бюджету буде виділено безпрецедентну суму у 500 мільйонів гривень на придбання дронів різної модифікації для Збройних сил
України”, – запевнив Секретар Рівнеради виконуючий обов’язки міського голови Рівного Віктор Шакирзян.
Нагадуємо, що в Рівному була прийнята обширна програма для Збройних Сил України щодо закупівлі сучасних дронів на рекордну суму в 500 мільйонів гривень. В рамках цієї програми Рівне планує упродовж 2024-2025 років закупити принаймні 2000-2500 дронів відомих брендів, таких як DJI Mavic 3 Enterprise, Autel EVO II Dual Rugged Bundle V2, DJI Matrice 300 RTK, а також дрони DJI Mavic 3 Thermal, обладнані системами нічного бачення.
переглядів: 44


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *