Рівне завтра знову прощатиметься з героєм війни

квиток на автобус
Щасливе
24.05.2022  20:00

Хороший чоловік, чуйний друг та гарний батько. Такі короткі слова, але скільки глибини та сенсу вдавалося вкласти у них 48-річному Євгенію Чирку.

Він народився і все життя прожив у рідному Рівному, із 1996 року працював стропальником на “Азоті”. Завжди готовий допомогти людям, надзвичайно порядний та чесний. Якщо хтось потрапляв у біду, Євгенія не потрібно було просити двічі, він робив усе, що було в його силах, а іноді й більше…

Та на першому місці завжди була сім’я — дружина Ірина, син Сергій та дочка Олександра.

“Він надзвичайно любив дітей, віддавав їм всього себе, – пригадує дружина Євгенія. – Проводив із ним максимально багато часу. Разом із сином їздили на риболовлю, якою обоє захоплювалися. Із донькою цікавилися мандрами, а ще часто виїжджали на спільні велосипедні прогулянки. Активний відпочинок — це взагалі про Євгенія.”

“Пам’ятаю, коли була маленька, я захворіла і лежала з температурою. Тато прийшов додому втомлений, бо ж його робота важка, а вранці знову треба було йти на зміну… Але він увесь вечір носив мене на руках, був поряд, аби мені тільки стало краще…” – пригадує донька Олександра.

Війна вже не вперше прийшла у родину. У 2015-2016 роках Євгеній служив в АТО. Коли прийшла повістка, ні секунди не сумнівався і навіть не думав ховатися…

Коли ж біда знову нависла над країною, Євгеній з перших днів чекав мобілізації. Для сім’ї, яка вже один раз дочекалася тата з війни, це було невимовно важко:

“Ми просили, щоб він не йшов, казали, що вже відвоював своє, але його було не спинити. Він сказав, що мусить йти воювати заради дітей. Казав, навіть, що готовий померти, аби тільки сюди не прийшли ці нелюди…” – пригадує дружина Євгенія.

Тож врешті не став чекати повістки й на початку березня самостійно пішов у військкомат, а за тим — боронити свою землю…

2 травня під час мінометного обстрілу на Донеччині наш земляк отримав важке поранення. За його життя боролися медики у Дніпрі, але 20 травня старший сержант Євгеній Чирко приєднався до Небесного війська…

Громадська панахида та прощання з Євгенієм Чирком відбудеться завтра, 25 травня, об 11.00 на площі перед Покровським собором. Поховають його на кладовищі “Нове”.

 

За інформацією Рівненської міської ради

, , , , , , переглядів: 1 163


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *