“Рівнегаз” оприлюднив понад 40 маршрутів переміщення газу в області

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
01.06.2017  14:00

“Рівнегаз” оприлюднив понад 40 маршрутів переміщення газу в області

Фахівці ПАТ «Рівнегаз» розробили та оприлюднили на офіційному сайті компанії маршрути переміщення природного газу з однаковими фізико-хімічними показниками. Відтак, оперуючи цією інформацією, кожен споживач газу може простежити шлях проходження блакитного палива однакової якості (калорійності) від відповідної газорозподільної станції аж до газового обладнання, встановленого в його оселі.

Відповідне рішення – інформувати споживачів про кількість тепла, яке виділяє природний газ при використанні визначеного обсягу, було прийняте Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Своєю Постановою №84 від 26 січня 2017 року, що вступила у дію вже з 15 березня, державний регулятор галузі зобов’язав газорозподільні компанії, зокрема, розмістити маршрути транспортування газу в населені пункти Рівненської області з однаковими фізико-хімічними показниками на офіційному сайті.

«Розміщення таких маршрутів дозволить клієнтам компанії відслідковувати, якої калорійності паливо вони отримують та від якої газорозподільної станції до них надходить природний газ. Окремо, за кожним із маршрутів, «Рівнегаз» щомісяця буде оприлюднювати на офіційному сайті середньозважену вищу теплоту згорання газу, яка визначається з допомогою лабораторних досліджень», – говорить головний метролог ПАТ «Рівнегаз» Олексій Тарасюта.

Для Рівненської області розроблено понад 40 таких маршрутів. Окрім того, на офіційному сайті ПАТ «Рівнегаз» вже розміщені шість груп коефіцієнтів для приведення газу до стандартних умов, які використовуються під час його перерахунку в одиниці енергії.

Отримати інформацію про маршрут транспортування газу та його якісні показники споживач може на сайті компанії rv.104.ua у розділі “Маршрути транспортування природного газу”, віднайшовши свій населений пункт та маршрут руху палива. За ним у розділі “Якість газу” будуть оприлюднюватись висновки лабораторних досліджень щодо калорійності газу, який транспортується за маршрутом.

, , , переглядів: 1 020


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *