Рівненщина – лідер із впровадження програми мікрофінансування для малого бізнесу

квиток на автобус
Щасливе
19.02.2017  13:28
Рівненщина, один із лідерів по впровадженню програми мікрофінансування для малого бізнесу. Завдяки ПриватБанку продовжується розвиток програми для малого бізнесу – Країна успішного бізнесу (КУБ).

У Рівненській області вже 170 підприємців, власники магазинів і кафе, підприємств сфери послуг та фермерських господарств отримали інвестиції для старту або для розвитку власної справи. Як зазначили у банку проект набув нового розвитку в рамках стратегії розвитку державного банку.

“Одним із пріоритетних напрямів роботи нової команди банку, враховуючи його державний статус, буде розвиток національної програми підтримки підприємництва на основі програми “КУБ” – наголосив голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак.

“Кількість запитів на інвестиції та обсяги вже вкладених коштів свідчать про те, що платформа КУБ затребувана і успішно працює, – розповідає директор Північно-Західного регіонального управління Юрій Войтенко. – У масштабах України на сьогоднішній день – це 6 830 проектів, які отримали фінансування на суму 566 777 160 грн. З квітня минулого року, тобто за 10 місяців, створено більше 102 тисяч нових робочих місць. Розвиток отримують практично всі галузі економіки: торгівля, сфера послуг, промислове і аграрне виробництва. За цей же період профінансовані підприємства сплатили податків у державний та місцевий бюджети більше 90 млн гривень”.

Проект КУБ передбачає не тільки інвестиції в малий і середній бізнес. В рамках програми працює «Бізнес-інкубатор» для підприємців-початківців де можна отримати знання, професійні консультації та супровід бізнес-проектів. А широке поширення практики компенсації з місцевих бюджетів кредитних відсотків може дати додатковий поштовх у розвиток малого і середнього бізнесу. Основна місія проекту – протягом двох років створити 1 000 000 нових робочих місць.

Щоб стати учасником національної програми “Країна підприємців”, зареєструйтесь на сайті kub.pb.ua

КУБ карта України
, , переглядів: 1 347


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *