Рівненщина: хто надає безкоштовні послуги зубопротезування для захисників

Щасливе
10.05.2024  18:00

У Березнівській стоматполіклініці стало можливим отримати безкоштовні послуги зубопротезування для учасників бойових дій, військовослужбовців та ветеранів. Заклад працює за урядовою програмою «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України», що дозволяє цим особам відновити зуби безкоштовно.

Стоматполіклініка знаходиться за адресою: м.Березне, вулиця Андріївська 12А, тел. +380365353704. Ви можете скористатися послугами двох досвідчених стоматологів-ортопедів.

Чим небезпечний «правець» та як можна вберегтися?

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Подолін повідомив, що ще три заклади також увійшли у процес підписання договору щодо надання безкоштовного зубопротезування. Це Рівненська обласна стоматологічна поліклініка, Сарненська стоматологічна поліклініка та Рівненська міська стоматологічна поліклініка.

Для зручності громадян Національна служба здоров’я України створила спеціальний дашборд, на якому можна знайти всі медичні заклади, що працюють за цією програмою. Деталі та перелік закладів доступні за посиланням: https://cutt.ly/PeqsrBAy.

Необхідно зазначити, що гранична вартість наданих медичних послуг одному пацієнту не може перевищувати 14984 гривні. У перелік таких послуг входять: стоматологічна консультація, рентген чи інші методи дослідження, виготовлення, встановлення та фіксація зубних протезів, а також знеболення та інші. Проте, вартість послуг не включає видалення зубів, пародонтологічну підготовку та лікування, а також штамповані коронки і литі конструкції, які можуть оплачуватися пацієнтом самостійно або за рахунок окремих програм місцевого бюджету.

переглядів: 36


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *